Tokat Haber

Tokat Irak’ta Ölen İşadamı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Irak’ın Erbil kentinde önceki gün bir inşaatın asansör boşluğuna düşerek yaşamını yitiren işadamı 43 yaşındaki Bayram Karakaya, memleketi Tokat’ın Reşadiye ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Reşadiye’de PVC kapı ve pencere fabrikası bulunan evli 4 çocuk babası Bayram Karakaya, geçen yıl Irak’ın Erbil kentinde işiyle ilgili şirket kurdu. Sık sık Erbil’e giden Bayram Karakaya, burada pencere işlerini üstlendikleri inşaatlarda incelemeler yapıyordu. Bayram Karakaya, geçen salı günü öğle saatlerinde çalışmaları yerinde görmek için bir inşaatın beşinci katına çıktı. Burada bilinmeyen nedenle asansör boşluğuna düşen Bayram Karakaya ağır yaralandı. Erbil’de hastaneye kaldırılan Bayram Karakaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü.
Cenazesi yakınları tarafından alınarak dün akşam saatlerinde Reşadiye ilçesine getirildi. Bayram Karakaya için cuma namazı sonrası Merkez Camiinde kılınan cenaze namazına Belediye Başkanı Cemil Kılıç ile birlikte yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Karakaya, Çermik Mahallesi’ndeki ilçe mezarlığında defnedildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.