Sağlık

Capcanlı Bir Cilt İçin Öneriler…

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON yeni ürünleri ile kadınlara bahar çiçekleri kadar taze ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Türkiye’nin göz, dudak ve yüz makyajında 1 numaralı markası olan Avon, yeni ürünleri ile kadınları güzelleştirmeye devam ediyor. AVON’la doğal ve taptaze bir cilt için kadınlara rehberlik ediyor.

AVON’la  7 farklı renk seçeneği olan Ultra Beauty Ruj dudakları uzun süre nemlendiriyor. Dudaklar Ultra Beauty Ruj’un saatlerce kalıcı saten renkleri ile hareketleniyor.

AVON Glimmersticks Göz Kalemi’ninse 11 renk tonu bulunuyor. Yeni metalik bitiriş ile 12 saate kadar kalıcı, metalik parlaklığında renkler elde ediliyor.

AVON Bright Start Fondöten cildi doğal ve canlı bir görünüme kavuşturuyor. Cilt tonu rengini eşitleyen fondöten daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor. Kırışıklık görünümünü azaltarak cilde esneklik kazandıran AVON Bright Start Fondöten SPF 15 koruma faktörü ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı da koruyor. Portakal, limon, söğüt kabuğu, kolajen ve elastin gibi doğal içeriklere sahip olan fondötenin 6 renk seçeneği mevcut.

AVON Ultra Beauty Ruj, kampanya fiyatı, 8 TL.

AVON Glimmersticks Göz Kalemi, kampanya fiyatı, 9,95 TL.

AVON Bright Start Fondöten, kampanya fiyatı, 15,95 TL

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.