Genel

Alkali su ile doğal detoks!

Alkali su ile doğal detoks!

Alkali su, vücutta biriken asidik atıkları nötralize edip, yağ yakımına destek olarak, vücudunuzu bahara hazırlıyor ve böylece doğal detoks etkisi yapıyor.

Aşırı stres ve sağlıksız beslenme nedeniyle vücutta hızla biriken asidik atıklar; obezite, diyabet, kemik erimesi, böbrek rahatsızlıkları, kabızlık, kalp ve damar rahatsızlıkları gibi kronik pek çok rahatsızlığın genç yaşlarda ortaya çıkmasına neden oluyor. Her gün düzenli olarak içilecek 4-5 bardak alkali su ile bu zararlı toksinlerden arınıp etkili bir detoks uygulamak mümkün.

Toksinlerden arınarak, sağlıklı bir metobolizmaya kavuşmak için uzmanların önerdiği farklı detoks programları bulunuyor. Dengesiz ve asidik beslenme, aşırı stres, yeteri kadar su tüketilmemesi ve egzersiz yapmama gibi nedenlere bağlı olarak vücutta biriken asidik atıklar, pek çok dejenerif rahatsızlığa neden oluyor.

Vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak alkali su içilmesi gerekiyor. Günde 4-5 bardak alkali su içerek kışa girmeden önce söz konusu asidik atıkların vücudunuzdan hızla atılmasını sağlayabilirsiniz.

Bahar detoksu!

Ülkemizdeki pek çok bölgede musluktan akan şebeke sularının içime çok uygun olmaması, piyasada satılan suların ise büyük çoğunluğunun yeterli pH düzeyinin altında bulunması, vücudumuzun alkali su ihtiyacının önünde önemli bir engel. Bir alkali su konsantresi olan Alkali Su cihazıyla aktivite edilmiş su; normal içme suyunu anında yüksek pH’lı alkali su haline getiriyor. Bu sayede evde ya da işyerinde her an alkali suyunuzu yanınızda bulundurarak, sürekli yenilenen bir metabolizmaya sahip olabilirsiniz.

Alkali su içmeye başlayınca neler hissedeceksiniz?

Alkalisu Detoksifikasyon ile; Vücuttan asidik atıkları temizlenecek. Yavaşça derin bir hücresel düzeyde temizliği fark edeceksiniz. Hidrasyon: . biyo su ile üç beş kat kadar etkili nemlendirme hissedeceksiniz Emme: besinleri daha etkin şekilde emilimi sağlayacak .Anti-oksidan: Elektron su serbest radikal aktivitesini kontrol yardımcı olacak. Geliştirilmiş Tat ve Saflık : Vücudunuzda daha fazla su olsun isteyeceksiniz. ve daha fazla su içme keyfine varacaksınız Artan Enerji: genellikle birkaç gün içinde farkı hissedeceksiniz. Geliştirilmiş Sindirim: sindirmek ve daha iyi yiyecek asimile olarak, sağlığı artırır; enerji düzeyi ve, kilo kaybı hayatı daha keyifli hale getirecektir. Alkali su arıtma cihazı satın al

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı