Genel

Detoks Filtresi Su Arıtma Cihazlarında Ne İşe Yarar

Detoks Filtresi Su Arıtma Cihazlarında Ne İşe Yarar

Su arıtma cihazlarında olması gereken özellikler her arıtma cihazı için aslında geçerli olan özelliklerdir. Ancak kalitesiz ve ucuz tasarım ile ürün imal eden firmalar insan sağlığını göz ardı ederek sahip olunması gereken özellikleri önemsememektedir. Doğada kendiliğinden çıkan mineralli sular tabiatın içindeki değerleri öz varlıkları ile özümseyerek suya aranılan kaliteyi yüklemektedir. Ancak dış etkenlerin yarattığı kimyasal olgular ile sularımız gün geçtikçe kirlenmeye ve aranıla tatların kaybolmasına neden olmuştur. İnsanların kirli kullanımları toprağı ve havayı kirlettiği gibi suyu da kirletmeye devam etmektedir. Bu yüzden su arıtma cihazlarında istenilen bir özellik olarak detoks filtre kullanımı ön plana çıkmaktadır.

Detoks filtre suyu içindeki kimyasal alaşımları temizleyerek içilebilir ve kullanılabilir hale getiren temizleme sistemidir. Sistem ürünümüz içinde kendiliğinden kullanıma girerek su akışı başladığında suyun içindeki elementlerin ayrışması ile kapanmaktadır. Eski kaynaklardan akan suların tadını geri alabilmek için su arıtma cihazımızdan mutlaka evinizde bulundurmalısınız. Suyun içinde bulunan mineral, potasyum, kalsiyum, oksijen seviyesi dış etkenler ve toprağın gün geçtikçe değişen yapısı ile fazlalaşmakta ya da azalmaktadır. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz su arıtma cihazlarını biz üretiyoruz.

Detoks filtre en doğal yollardan suyu arınması için tatbik edilmektedir. Elektrikle çalışan cihazlara nazaran elektriksiz olarak infirared ışınları sayesinde suyun içindeki oksijeni en doğal hale getirmektedir. İçtiğinizde taze su içiminin tadını bir daha başka sularda bulamayacaksınız. Türk yapımı olan ürünümüz ortada dolaşan zararlı Çin mallarının kullanımını engellemek için tasarlanmıştır.

Çin malları bize uygun fiyata gelerek arıtma cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Ancak kullanılan malzeme dolayısı ile insan vücuduna ters etki yaratan kullanımlar içermektedir. Kanserojen madde içeren bu kimyasallar suyunuzla birlikte bu Çin malı filtreler ile vücuda direk olarak alınacaktır. Bu yüzden tercihiniz kendi üretimimizi olan detoks filtreleri kullanmak olmalıdır.

Su arıtma cihazımız bakım uygulamasında en uygun olacak fiyatlar sunulmaktadır. On yıl garantili olan ürünümüz güvenli servis ağı ile hizmet vererek Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilir durumdadır. Ödeme koşulları ile uygun fiyata satılan cihazlarımız kaliteli işçilik ile de yıllarca sağlıkla kullanımınızı sağlamaktadır.

Sekiz filtreleme sistemi ile çalışan su arıtma cihazımız suyun PH dengesini 8.5 olarak dengede tutmaktadır. Suyun doğadan zaten bu değerler ile çıkarılması uygundur. Uygun değerler ile suyun alkalin seviyesi filtreleme sistemi yardımı ile dengelenmektedir. Detoks filtre suyun dağınık halde bulunan moleküllerini toparlayarak su içtiğiniz zaman vücut içinde yumuşak bir içimle dolaşmasını sağlar. Doğal mineraller ile açığa çıkarılan su kaliteli olarak kullanıma hazırdır. Ayrıca vücuda zararlı olan toksin atıkların vücuttan kolaylıkla atılmasını sağlayacak olan filtreleme istemimiz yaşlı genç her yaştan insanın kullanmasını gerektiren su arıtma sistemini açığa çıkarmaktadır.

Elektrik gerektirmeyen, vücuttaki toksinleri atan, mineral bakımından en yüksek seviyede su tüketimi yapabileceğiniz başka bir cihaz bulunmamaktadır. Suyun içindeki alkalin seviyesini en mükemmel seviyede tutacak olan filtreleme aşaması sekiz filtreleme yolu ile uygulanmaktadır. Birinci aşama mikro karbon kaba tortu filtre, ikinci aşama aktif karbon blok filtre, üçüncü aşama 5 micron kaba tortu filtresi, dördüncü aşama ters ozmoz mebran filtre, beşinci aşama post karbon filtre, altıncı aşama mineral filtre, yedinci aşama alkalin filtre, sekizinci aşama detoks filtre.

Suyunuz içindeki mineralleri tam olarak almamak sizin ilerleyen yaşlarda hatta genç yaşlarda bile vücut gelişiminizde etkiler yaratacaktır. Su vücudun ana gıdası olarak her gün mutlaka belirli ölçüde içilmek zorundadır. İçindeki gıdalar ile kabızlık, kemik erimesi, böbrek sistemindeki normal çalışma hızı, damar sertlikleri, şeker, reflü ve hatta uyku düzeninizi bile dengelemeye yarayacak kullanım sağlayabilirsiniz.

Suyun hayatımızdaki yerini daha iyi anlayabilmek için hastalandığımızda doktora gittiğimiz zaman doktorun su için demesi ile daha iyi anlayabiliriz. Birçok hastalığın temelindeki yatan sebeplerden en başta geleni vücudun günlük alması gereken su ihtiyacını alamamış olması olarak ortaya çıkmaktadır. Ayrıca tenimiz üzerinde oluşan kızarıkların ve alerjen bir tene sahip olmamızın asıl sebebi susuz kalan tenimizin direncinin düşerek kurumasıdır. Kuru ciltler her zaman dışarıdaki etkilere maruz kalırlar. Siz de en iyi su arıtma cihazımız ile aradığınız lezzeti yakalayarak sıhhat bulabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı