Genel

Vücudun PH Dengesi Hangi Su Arıtma Cihazı İle Sağlanmaktadır

Vücudun PH Dengesi Hangi Su Arıtma Cihazı İle Sağlanmaktadır

Vücut kendi içinde doğal bir sistem ile çalışmaktadır. Doğmamızdan ölümümüze kadar olan süre içinde zamanla kendini tüketerek yavaşlamaya ve eski randımanını göstermemeye başlar. Zaten yıpranan vücudumuzda bir de bakım yapmadığımız zaman eskiyen organlarımız zamanla tükenerek işlevini yapamaz hale gelmektedir. Aslında bunu engelleyebilir ve hangi yaşta olursak olalım organlarımızın sağlıkla görevini yapmasını sağlayabiliriz. Vücutta olmazsa olmaz su tüketimi her yaşta aynı oranla alınması gereken bir gıdadır. Yemeklerin farklı gıdalarından istediğimiz vitamin ve proteini alabiliriz. Ancak su tüketimi direk olarak saf su halinde alındığında vücutta istenilen değerleri yapacaktır. Bu yüzden en kaliteyi suyu içmek vücudun PH dengesi uygun olan su seçimi ile elde edilmektedir.

PH dengesi 7,5 ve 8.5 olan sular içilmeye uygundur. Su arıtma cihazımız sayesinde suyun alkalin seviyesi düzenlenerek sağlığınız için uygun hale getirilmektedir. Bu denge içinde belirli değerlerin altına inildiğinde su asidik ya da bu değerleri üstüne çıkıldığında suyun bazik dengesi ortaya çıkacaktır. Bu da suyunuzun kalitesini düşüren başlıca nedenlerdir. Suyu içindeki asit baz dengesini kurabilen alkalin filtremiz en iyi su arıtma cihazımız içinde yer almaktadır.  Su içeriğinde fazla bulunacak elementler vücudun hızlı ve fazla çalışmasına aynı zamanda yıpranmasına neden olacaktır. Vücut kendi içinde bu değerleri düşürebilmek için dışardan yapılması gereken bu işlemi direnç düşüklüğü ile elde edilecek çalışma sonucu korumaktadır.

İçtiğiniz suyun kaliteli olması yediğiniz besinlerin normal olarak öğütülmesi ve yerli yerinde kullanılması ile yararlı hale gelecektir. Besinlerden alacağınız vitaminlerin alkalin derecesi ayarlanmış su kullanımı ile desteklenmesi en doğru su arıtma sistemi ile yapılabilir. Hücrelerde gerekli olan yenilenmenin sağlanması da bu dengenin kurulması ile ortaya çıkacaktır. Kandaki asit seviyesini düşürecek olan alkalin düzeyi alkalin filtreleme ile cihazımızın filtreleme aşamasında yapılmaktadır. Kandaki değerlerin uygun hale gelmesi PH seviyesinin aynı kalması ile mümkün olacaktır. Yenilenmeye hazırlanan hücrelerin kaliteli olarak vücut içinde yenilenmesi ancak bizim cihazımızın filtreleme sistemi ile olabilir.

Yağ depolamanızı engelleyecek olan PH dengesi aynı zamanda uygunsuz olan kilo kaybınızı da önleyecektir. Vücudun sistematik olarak çalışmasını düzenleyen su içimi artık çeşmelerden akan sular ile zor hale gelmiştir. Serbest radikallerin etkilerinden uzak kalmak için suyunuz içinde oksijen seviyesini arttıracak olan cihazımız antioksidan etkisi oluşturmaktadır. Kolesterolü düşürerek organlarınızdaki yağlanmayı etkileyen faktörleri ortadan kaldırarak yaşlanma etkilerinin azalmasını sağlayacaktır. Yiyeceklerden ve içeceklerden alacağınız asidik etkilerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

İçtiğimiz sular direk olarak kana karışarak vücudun yapısına etki etmektedir.  Kan vücutta dolaşan binlerce damarın kontrol panelidir. Katılaşmalardan, yağlanmadan, kolesterolden, laktik asit seviyesinin dengelenmesinden sorumlu olan su tüketimi en kaliteli olarak bizim su arıtma cihazlarımız ile yapılmaktadır. PH dengesi ne kadar doğru orantılı olarak vücuda verilebilirse yaşam enerjiniz o derecede yükselecektir. Kanınız içinde bulunması gereken su ideal normları taşımadığında farklı risk alanlarını açığa çıkarır. Vücut bir mekanizmadır ve hepsi birbirinden etkilenecek bir sistem içinde kurulmuştur. Bu sistem içinde bir değerin fazla ya da eksik olması vücudun görevini kullanamaması anlamına gelmektedir. İşte bu yüzden en değerli mineral kaynağı olan suyun PH dengesi vücudun ana maddesi olarak gösterilmektedir.

Su arıtma cihazımız içinde alkalin filtre olarak tanımlanan yedinci aşama filtreleme sistemi en önemli işi yapmaktadır. Süzülüp gelen suyun içindeki değerini kaybetmeden en saf haline dönüştüğü bu kısımda vücudun istediği normalar net olarak açığa çıkmaktadır. Sekiz aşamalı olarak ilerleyen temizleme sistemimiz en farklı çalışma stili ile doğal ürünlerin kullanımı ile yapılmaktadır. Doğanın bize verdiği su nimetini en güzel şekilde değerlendirecek olan bu kullanım aradığınız kaliteli içme sularının evinizde kullanılmasını sağlamak için fırsat sunmaktadır. İçmek dışında yemeklerimizi yaparken ve yiyeceklerimizi yıkarken de kullanabileceğimiz bu suların her yönden etkili olmasını sağlayabiliriz. Yiyeceklerimizi yıkadığımızda üzerinde kalan artıkların tamamen ortadan kalkması için su arıtma cihazımızdan akan sular ile dezenfekte etmek yararlı olacaktır. Yaşam içinde kaldığımız sürede kendimize iyi baktığımızda vücudumuz bizi en sağlıklı şekilde ileriki yaşlara taşıyacaktır. En sağlıklı kullanımı PH dengesini sağlayacak su arıtma cihazlarımız ile yapabilirsiniz.

PH dengesi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı