Genel

8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Filtrelemesi Neden Kullanılmalı

8 aşamalı su arıtma cihazı, son dönemde çok daha fazla tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor ve artık insanlar daha sağlıklı su tüketebilmek adına bu cihazları da listelerine almış durumdalar. Peki neden 8 aşamalı su arıtma cihazı filtrelemesi? Gelin hep birlikte göz atalım ve bu konuda bilgi sahibi olalım.

Sediment Tortu Filtrasyonu: Şebeke sularında kum ve toz gibi çok sayıda zararlı madde ve içerik yer alıyor. Cihazların bu kısmında bu maddelere yer yok ve en iyi şekilde ayrıştırılarak atık su şeklinde dışarı atılıyor ve ortaya çok daha sağlıklı bir su çıkıyor.

Granül Aktif Karbon (GAC) Filtresi: Kimyasallar ve su ayrıştırmasını en iyi şekilde yapan bölmelerden bir tanesidir. Klor ve kötü kokunun engellenmesinde de pay sahibi olan bu bölüm, işlevsel bir yapıya sahip ve görevini de en iyi şekilde yerine getiriyor.

Sediment Tortu Filtrasyonu: Sudaki kirli görüntüyü iyileştirmek ve içerisinde bulunan tortuları da en kısa sürede ayrıştırmak adına görev yapan bölmelerden bir tanesidir. En çok çalışan ve en önemli filtreler arasında yer alıyor. 8 aşamalı su arıtma cihazı için belki de en değerli bölme diyebiliriz.

Membran Filtre: Florür, nitrit gibi zararlı maddeleri ve su içerisinde yer alan virüsleri en kısa sürede ortadan kaldıran ve yine 8 aşamalı su arıtma cihazı için büyük önem taşıyan bölmelerden bir tanesidir ve bu bölme sayesinde daha sağlıklı suya bir adım daha yaklaştığımızı da belirtmekte fayda var.

Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre: Membran filtreden bu bölmeye ulaşan su, daha lezzetli bir hal almak için burada bulunur. Membran filtreden çıkan suyu içerseniz eğer daha saf ve daha ham yani daha tatsız bir su olduğunu sizler de fark edeceksiniz ve bu da suyun lezzetsiz olduğunu gösterecektir ancak bu filtreye ulaştığında su gerçek tadını ve bir kaynak suyu halini alacaktır.

Tamamen Doğal Mineral Filtre: Kalsiyum ve Magnezyum, insan sağlığı ve bedeni için önemli elementlerden bazılarıdır ve su içerisinde yoğun bir şekilde bulunmaktadırlar. 8 aşamalı su arıtma cihazı da bu filtre ile birlikte vücudumuzun ihtiyacı olan elementleri bizimle buluşturuyor ve bunu çok daha sağlıklı ve çok daha kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Saf ve ham haliyle bu filtreye ulaşan su, daha sonra mineral yoğunluğu ile birlikte çok daha kusursuz bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Tamamen Doğal Alkalin pH Filtresi: Su içerisinde yer alan zararlı maddelerin sayısı her geçen gün artıyor ve kirlenen doğa buna neden oluyor diyebiliriz. Şebeke suları artık içilemez halde ve gerçekten vücudumuza verdiği zararlar da saymakla bitmiyor. Bu filtre de suyumuz tamamen temizleniyor ve en sağlıklı şekilde aktarılıyor. Tadını almış, minerali zengin ve kokusu ile birlikte içimi de daha hoş hale gelen suyumuz yavaş yavaş hazırlanıyor.

4lü Mineral Filtre: Küçük yaştaki çocuklar ve hamile kadınlar için en önemli filtrelerden bir tanesidir. Suyun, mineral bakımından zengin olduğunu biliyoruz ve bu yaştaki insanların da minerale daha fazla ihtiyacı oluyor. 8 aşamalı su arıtma cihazı da bu anlam da sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya ve beklentilerinize en doğru şekilde yanıt vermeye devam ediyor. Daha sağlıklı ve daha lezzetli su içmek istiyorsanız eğer sizle de bu ürünü listelerinize dahil edebilir ve siparişlerinizi de online olarak çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı