Genel

Su Arıtma Filtreleri Ve Özellikleri

Evinize gelen suyun sağlıklı olduğundan ne kadar eminiz ve vücudumuza verdiği zararlardan haberdar mıyız? Musluklardan akan oldukça masun görünen sular göründüğü gibi sağlıklı değil. Bunun başlıca nedenlerinden biri de evinize gelene kadar belediyenin hazırlayıp döşediği borulardan geçen bu su sonrasında ise evi yapan şirketlerin vicdanına kalmış. Apartmana kadar Avrupa standartlarında taşınan su apartman içinde bulunan borulardan geçerken içerisine sağlıksız ağır metaller alabilir. Bu gibi durumlardan kurtulmanın tek yolu su arıtma cihazı tavsiye edilen ürünleri almaktır. Bunun için internet üzerinden kısa bir araştırma yapmanızın yeterli olduğu düşünebilirsiniz ancak bunun yanında ilgili firmayı arayarak bu işi ne kadar bildiklerini de öğrenmeniz size yarar sağlar.

Arıtma Cihazlarında Kullanılan Filtreler

Filtreleme ilk olarak Almanya da sanayi devriminde bulundu. Yapılan bu araştırma sonucunda suyun içinde bulunan arsenik maddesini oldukça uygun bir şekilde ayrıştırmayı başarabildiler. Filtre sistemlerinin aşamalarını genel olarak yazmamız gerekirse sırasıyla,

-İlk filtreleme suyun içinde bulunan 5 mikron değerlerinde tüm maddeleri ayrıştıran kağıt teknolojisidir. Bu kağıt ile suyun içinde bulunan toprak ve çamur gibi yabancı maddeler ayrıştırılır.

-Karbon filtre bu filtre ile suyun içine karışma ihtimali olan sanayi atıklarını ayrıştırırsınız. Bu sayede suyunuzun tamamen sağlıklı olabilmesini sağlarsınız.

-Blok karbon filtresi adı verilen sistem ile suyun içinde bulunan fazla klor tamamen temizlenir. Bu filtreleme sisteminden sonra su tamamen kokudan arındırılmış ve içilebilir bir hal alır.

-Mineral filtreleme sisteminde ise tamamen doğada buluna ve hiçbir işleme girmemiş olan özel taşlar ile yapılan filtreleme sistemidir. Genel olarak su arıtma cihazı tavsiye edilen modellerinin tamamında bu filtreleme özel bir yer alır. Bu filtreleme sayesinde doğada doğal olarak bulunan mineraller suyun içine doğal yoldan karıştırılır ve insan bünyesine en sağlıklı su haline getirilir.

Su Arıtma Cihazları İle Suyu Organik Hale Getirme

Şehirleşmenin oldukça arttığı ve insanların bir arada yaşama gerekliliğinin vazgeçilemez olduğu durumlarda şehirlere organik ve sağlık su temin etmek oldukça zor. Bu gibi durumlarda belediyeler her ne kadar insanların sağlığını düşünerek doğadan aldıkları suyu temizleme evrelerinden geçirseler de tam olarak suyu temizlemiş olmuyorlar. Suyun içine kattıkları kimyasallar suyun yapısını bozabildiği gibi ayrıca insan sağlığına da büyük zarar veriyor. Bu nedenle evinizin içinde arıtma cihazları kullanmanız gelecekte sağlıklı olabilmenizin tek yoludur. Royal Green ürünleri tam bu aşamada size en iyiyi sunabilmek için tüm teknolojisini kullanıp size en iyiyi sağlıyor. Oldukça bilgili teknik kadrosu ve elemanları ile size en iyiyi sunabilen tek firma diyebiliriz.  Su arıtma cihazı tavsiye edilen modellerini denemeden önce size tavsiye edilen modelleri görmelisiniz. Ayrıca bu konuda teknik bilgiye sahip olan çalışanlarımız sizin bulunduğunuz bölgeye göre arıtma cihazı tavsiye edebildiği gibi size özel arıtma cihazı da temin edebilir bu sayede ailenize en iyi suyu içirebilirsiniz.

Royal Green ürünlerinde geçen tüm sular işlemlerinden sonra tamamen organik haline dönüş yapar ve evinize gelme aşamalarında üzerine aldığı tüm yararsız maddelerden ayrıştırılır. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla suyu tükettirebilirsiniz.

Ürünlerin tamamının garanti kapsamında olması ve hangi ürünü alırsanız alın yedek parça sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Bir çok insanın sıkıntısı olan filtre bulma problemi Royal Green ürünlerinde yoktur. Her filtreden istediğiniz kadar alabileceğinizi unutmayın. Kullanım durumunuza göre belirli zaman aralıklarında değiştirmeniz geren bu filtrelerin fiyatları da birçok piyasa ürünlerinin altında olduğunu da unutmayın. Oldukça uygun fiyata iyi bir ürün almak istiyorsanız Royal Green ürünlerinden başka ürünleri denemeyin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı