Genel

Royal Green Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazlarının doğru ve sürekli kullanımlarında insan sağlığına faydası saymakla bitmez bunun başlıca örneklerinden bir tanesi de suyun içinde bulunan tüm zararlı mikroorganizmaların süzülmesidir. Bu sayede içilen su bünyeye maksimum yarar sağlar. Royal Green ürünleri gruplandırılırsa bir birinden farklı su arıtma yöntemleri bulabilirsiniz. Bunun başlıca nedeni ise Türkiye üzerinde evlere verilen suyun kalitesi ve içinde bulunan farklı maddelerdir diyebiliriz. Bu nedenle arıtma cihazı siparişi vermeden önce ilgili yetkili servisimizle konuşmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Aşağıda bazı royal green su arıtma cihazı ürünlerinin örnekleri ve açıklamalarını okuyabilirsiniz.

RO-150 Su Arıtma Cihazı

-İlgili royal green ürününde toplam 5 farklı özelliğe sahip filtreleme sistemi vardır. Bu filtre mekanizmaları sayesinde çok kısa zamanda musluk suyunuz oldukça sağlıklı içme suyuna dönüşür.

-Sürekli olarak elinizin altında temiz ve sağlıklı su olabilmesi için 12 litre kapasitesinde tankı vardır.

-Suyun yapısını bozmadan temizleme yapabilmesi için Royal green ürünlerine özel su arıtma sistemleri arasında Reverse osmotik sisteme sahiptir.

-Musluk suyunun basınç değişikliklerinden etkilenmemesi için 3,5 ile 5 bar arasında çalışma aralığına sahiptir.

-Bu ürün için ayrıca pompalı ve pompasız seçeneklerinden birini seçebilme özgürlüğüne de sahipsiniz.

HZ-700 Alkali Su İyonizeri

Elektronik bir sisteme sahip olan bu ürün üzerinde LCD ekran olduğu gibi bir çok özelliğini ve bilgiyi bu ekran üzerinden alabilme rahatlığına sahipsiniz. Bu ürünün 7 farklı su üretme özelliği olduğu gibi ayrıca üründe devamlı elektroliz sistemi de bulunur.

İki farklı su alabilme özelliği sayesinde süper oksit ve asidik su ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Su üretiminde kullanılan tüm sistem özel paslanmaz çelik alaşımı malzemesi kullanılarak konumlandırılmıştır.

Şebeke basıncı altında çalışabilme özelliğinin yanında oldukça kısa zamanda filtre değiştirebilme özelliği de bu üründe vardır. Ayrıca bu filtrelerin kullanım ömrünün rahat takip edilebilmesi için üzerinde sıvı kristal ekran göstergesi mevcuttur.

Doktorların tavsiyesi su arıtma yöntemleri arasında olan alkali suyu evinizde oldukça rahat bir şekilde üretebileceksiniz. Royal green ürünleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler alabilmek için sitemizi ziyaret edebilir veya bize telefon edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı