Genel

Çeşme Suyu Ve Arıtılmış Su Arasındaki Fark

En sağlıklı su hangisi?

Çeşme suyu, paketlenmiş sular ve arıtma suları… Önünüzde çok fazla alternatif var ancak sizler en sağlıklı olanı tüketmek zorundasınız çünkü su gerçek bir doğal ihtiyaç ve bu ihtiyaçlarınıza da en iyi şekilde yanıt almanız gerekiyor. En sağlıklı su kesinlikle arıtılmış olan sudur.  

Çeşme Suyu ile Arıtılmış Suyun Farkı: 

Çeşme sularının içerisinde çok sayıda zehirli atık bulunur ve klor miktarı her zaman için daha yüksektir. Mineral değeri azalan çeşme suları, lezzet ve koku olarak da sizleri tatmin edecek ölçüde değildir. Arıtılmış sularda ise mineral oranı her zaman daha yüksektir ve klor oranı da düşüktür. İdeal ph dengesi ile birlikte daha sağlıklı olduğu aşikar ve lezzeti de çok daha belirgin bir hal almıştır. Kaliteli su arıtma cihazları ile birlikte sizler de sağlıklı su elde edebiliyorsunuz.

Damacana Su ve Arıtılmış Su:

Sizlere verilen bilgilerde ne yazık ki damacana sularının da sağlıklı olduğu söyleniyor ancak damacanaların üretiminde kullanılan çok sayıda kimyasal madde ne yazık ki suyun içine de işliyor ve aslında suyun sahip olduğu kötü kokunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Kaliteli su arıtma cihazları ile birlikte elde edeceğiniz suyun üzerine çıkabilecek bir başka örnek daha yok! Damacana suları da sağlıklı sular değildir ve yapılan reklamlar tamamen ürünü satmak ve pazarlamak adına gerçekleştiriliyor.

Çeşme Suyundan Kurtulun!

Kaliteli su arıtma cihazları sayesinde sizler de çeşme suyundan uzak kalabilirsiniz. Ne yazık ki şebeke suları hiç de sağlıklı değil ve su kalitesi de oldukça düşük. Royal Green markasının piyasaya sürdüğü su arıtma cihazlarını tercih ederek kendi suyunuzu elde edebilir ve sağlıklı sulara sahip olabilirsiniz. Damacana ya da şişe sulara para ödemek yerine bu cihazları satın almanız çok daha mantıklı olacak çünkü yıllarca ve istediğiniz an kendi suyunuzu hazırlayabileceksiniz. Vücudunuzun suya ihtiyacı var ancak bu suyun sağlıklı olması çok daha önemli ve marka da ürettiği cihazlar ile birlikte bu önemin ne kadar farkında olduğunu gösteriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı