Genel

Alkali Suyun Doğal Detoks Etkisi

Gün içerisinde yaşadığımız aşırı stres ve yediğimiz zararlı besinler nedeniyle vücudumuzda çok miktarda asidik atık birikir. Vücudumuzda biriken bu asidik atıklar; obezite, kemik erimesi, kalp ve damar rahatsızlıkları gibi bir çok kronik hastalığın genç yaşlarda meydana gelmesine neden olur. Düzenli alkali su tedavisi ile bu zararlı atıklardan arınmak ve etkili bir detoks uygulamak mümkün.

En Çok Önerilen Detoks

Vücuttaki zararlı atıklardan arınarak, sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmak için birçok sağlık uzmanı farklı farklı detoks programları öneriyor. Dengesiz beslenme, stresli yaşam, su tüketimine önem vermeme, spor yapmama gibi sebeplerden dolayı vücutta birçok asidik atık birikiyor işte bu yüzden rahatsızlıklar başlıyor. Uzmanların en çok tavsiye ettiği detoks programlarından bazıları ise Su arıtma sistemleri ve Alkali su ile tedavi uygulamasıdır. Sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz için bir günde 4-5 bardak alkali su içmelisiniz. Alkali su vücuttaki toksinlerin hızlıca atılmasında etkili olacaktır.

Alkali Su Kullanmaya Başladıktan Sonra

Alkali suyu kullanmaya başladığınız andan itibaren vücudunuzda temizlenme başlayacak ve bunu hissedeceksiniz. Alkali su detoksifikasyonu yavaş yavaş derin bir hücresel düzey temizlik yapar. Alkali su cildinizde harika bir nemlendirme yapacak. Ayrıca besin emilimi çok daha etkin olarak sindirim sisteminizi rahatlatacak. Anti-oksidan sayesinde elektron su serbest radikal aktivetisi kontrol altına alınacak ve stresten korunabileceksiniz. Normal sulardan çok daha sağlıklı ve güvenilir olan alkali suyun tadını ve saflığını da anında farkedeceksiniz. Bir kaç gün içerisinde vücut enerjinizin hızla yükseldiğini de göreceksiniz.

Alkali Su Nerden Alınır

Alkali suyu temin etmenin birçok farklı yolu vardır. Fakat bunlardan en ekonomik ve mantıklı olanı bir su arıtma sistemleri sahip olmaktır. Çünkü bu sayede evinizdeki yemekleri bile alkali su ile yapabilirsiniz. Böylelikle Alkali suyu kullanımınızın etkisi oldukça artacaktır. Su arıtma sistemleri diğer temin yollarından çok daha ekonomiktir. Bu alandaki en popüler ve başarılı firmalardan birisi de Royalgreen üreticisidir. Alkali su temini için ve diğer arıtma işlemleriniz için size gerekli olan su arıtma sistemini de güleryüzlü hizmetiyle sunacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı