Genel

Kesin Bilgi Uzmanların Önerdiği Royal Green Su Arıtma Markasında Şok

Musluk sularından yayılan zehir artık bir çok tüketici tarafından fark edilmiş durumdadır. Sağlık uzmanları da bu konuda insanları sık sık uyarmaktalar. Damacana sular da pek farklı bir konumda değil. Peki su ihtiyacımızı nasıl karşılayacağız? Bu sorunun cevabını yine sağlık uzmanlarından dinliyoruz. Sağlık uzmanlarının bir çoğu bu konuda vücut için en uygun ve sağlıklı olan suyun alkali su olduğunu söylüyor.

Türk Sağlık Uzmanlarının Alkali Su Hakkındaki Yorumları

Türk sağlık uzmanlarından Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı bir televizyon programında, normal su ve alkali su arasındaki farkları anlattı. Prof Dr. Saraçoğlu içme suyunun en uygun pH değerinin 8-8,5 arasında olması gerektiğini belirtti.

Prof Dr. Ahmet Maranki, Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Diyetisyen Ayşegül Çoruhlu'nun da katıldığı televizyon programında alkali suyun insan vücudu için taşıdığı önem ve yağ yakmadaki etkisinden bahsedildi.

Alkali Su İle Zayıflamak Mümkün Müdür?

Uzmanların yaptığı açıklamalara göre alkali su içmek kilo vermek isteyenler için en kolay ve etkili yollardan birisidir. Kandaki pH değerinin asidik durumdan alkali durumuna getirilmesi, kandaki oksijenin yükselmesini sağlıyor. Böylelikle vücuttaki enerji artıyor. Vücudun yağ yakma eylemini gerçekleştirmesi için de oksijene ihtiyacı oluyor. Böylelikle vücudun yağ yakabilmesi için gerekli enerji karşılanıyor. Alkali su temini içinse ihtiyacınız olan en önemli şey bir su arıtma cihazıdır. Arıtma su fiyatları markadan markaya değişmekle birlikte kalitesine göre en uygun fiyata sahip olan üretici Royal Green firmasıdır.

En Uygun Su Arıtma Cihazı

Şüphesiz, arıtma su fiyatları bir su arıtıcı alırken dikkat etmemiz gereken niteliklerden birisidir. Fakat en pahalı arıtma cihazı markası en kalitelidir anlamına gelmiyor. Bir çok uzmanın önerdiği markalardan biri olan Royal Green firmasının ürünleri gayet kaliteli ve ekonomik. Diğer markalara bakacak olursak fiyatları çok yüksek ve garanti hizmetleri pek de tatmin edici gözükmüyor. Royal Green firmasının sunduğu arıtma su fiyatları ise gayet uykun ve 10 yıla kadar garanti hizmeti veriyor. Royal Green firmasının son teknoloji ve %100 organik ürünleri sayesinde sağlıklı ve kokusuz su içebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı