Genel

Başarı İşlere İmza Atan Royal Green Su Arıtma Tüm Testlerden Geçmiştir

Su arıtma sistemleri içerisinde en çok tercih edilen markalardan birisi olan Royal Green firmasının bu sektörde aldığı tatmin edici belgelerden bahsedeceğiz. Royal Green firması Türkiye'de bir ilk gerçekleştirerek ürünlerini organik ham maddelerden üretmeye başladı ve böylelikle popülerliğini arttırdı. Amerika'da üretimi gerçekleştirilen Royal Green su arıtma sistemleri bir çok güven verici sağlık ve denetim belgesine sahiptir. Bu önemli belgelerden bir kaç tanesi hakkında bazı bilgileri bu başlığımızda okuyup fikir sahibi olabileceksiniz.

Royal Green NSF Onayına Sahiptir

Amerika'da üretimi ve testleri gerçekleştirilen Royal Green firmasının ürünleri uluslararası geçerliliği olan belgelerden biri olan NSF onay belgesine sahiptir. NSF ingilizce açılımıyla "The Public Health and Safety Organization", Türkçesi ise "Halk Sağlığı ve Güvenliği Organizasyonu" anlamına gelmektedir. Bu organizasyon 1944 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonu ise uluslararası insan sağlığını koruma ve geliştirmedir. NSF, kuruluşa onay için başvurulan su, yiyecek ve diğer içecekler gibi bir çok ürünü titiz bir şekilde inceleyip sonuç verir. Su arıtma sistemleri üreticileri de bu kuruluşa başvurur ve kalitesine göre sonuç alır. Royal Green firması bu kuruluşun belgesine de sahiptir.

Royal Green FDA Onayına Sahiptir

FDA, Amerika Birleşik Devletleri'nin sağlık bakanlığına bağlı bir kurumudur. Bu kurumun yaptığı iş ise ülkedeki üretilen gıda, diyet eklentileri, biyolojik tıbbi ürünler, ilaç, kan ürünleri, tıbbi araçlar, radyasyon yayıcı aletler, kozmetik ürünler, veteriner aletleri gibi bir çok alandaki ürünlerin kalite ve insan sağlığına zararlı olup olmadığını kontrol etmektir. FDA kısaltmasının orjinal açılımı ingilizce olarak "U.S. Food and Drug Administration" ve türkçe olarak ise "Birleşik Devletler Gıda ve İlaç Dairesi" anlamına gelmektedir. Bu kurum uluslararası geçerliliği olan bir kurum olup dünya üzerinde bir çok ülkede ağırlığı vardır. Bu kurumun çeşitli alt bölümleri vardır. Bu alt bölümlerden gıda ile ilgilenen bölümü "Center for Food Safety and Applied Nutrition" türkçe olarak Gıda Güvenliği ve Beslenme Merkezi'dir. Royal Green su arıtma sistemleri Amerika'da üretildiği için bu kurumun testlerinden geçmiş ve onay belgesi almıştır.  Bununla birlikte farklı onay belgelerine de sahiptir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı