Genel

Bu Zamana Kadar Bildiklerinizi Unutun Son Teknoloji 8 Aşama Su Arıtma Cihazı

Musluk suyu ve benzeri arıtılmamış suları kullanmama kararı aldınız fakat hala nasıl bir arıtıcı alacağınızı bilmiyorsanız bu yazıda anlatacağımız en çok tercih edilen ev su arıtma cihazları listelerinde popülerliğini koruyan ve Türkiye'de bir ilke imza atarak yeşil teknoloji kullanan Royal Green firmasının 8 aşamalı su arıtma cihazı sizin için gayet uygun bir çözüm olacak.

Royal Elit Dijital Su Arıtma

Tüm parçaları NSF, Water QUality ve FDA onaylı olan ve yanında 1 yıllık hediye filtresi de ücretsiz kargoyla gönderilen Royal Green firmasının bu ürünü ev su arıtma cihazları kullanan tüketiciler tarafından en çok beğenilen ürünlerinden bir tanesidir. Filtreleri şeffaf olarak üretilen ürününün imalatında organik ham madde kullanılmıştır. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri gibi diğer bir çok su arıtıcı cihazlarda bile bulunmayan toplam 8 filtre içerir.

%100 Organik Zengin Mineral Filtresi

Aileniz ve çocuklarınız için en sağlıklı suyu temin etmenizi sağlayan bu su arıtıcısının altıncı filtresi olan mineral filtresi tamamen organiktir. Mineral filtre, sadece ters ozmoz yöntemi kullanılan sistemlere ilave edilebilir bir teknolojiye sahiptir. Suya organik mineral ilave ederek zengin mineralli su temin etmenize olanak sağlar. Ayrıca hücrelere zarar veren serbest radikalleri de engeller.

8,5 pH Dengesi Sağlayan Filtre

Ev su arıtma cihazları içerisinde nadiren görebileceğiniz bir performanstır. Bu ancak Royal Green 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazında olduğu gibi alkalin filtresine sahip cihazlarda mümkün hale gelir. Alkalin filtre de mineral filtresi gibi ancak ters ozmoz yöntemi kullanan sistemlere ilave edilebilir bir teknolojidir. Bu filtre suyun pH seviyesini yükseltmek için gerekli mineralleri suya kazandırır. Böylelikle su içilebilecek harika bir alkali seviyeye ulaşır.

Detox Filtre İle Toksinlere Geçiş Yok

Sekizinci ve son aşaması olan detox filtre diğer iki filtrede olduğu gibi ters ozmoz yöntemi ile çalışan sistemlere özgüdür. Bu filtre teknolojisi ile fır ışınları kullanılarak sudaki oksijen açığa çıkarılır. Detox filtre vücuttaki toksinlerin atılmasını kolaylaştırır ve birikmesini önler. Bu filtre sayesinde arıtarak içtiğiniz su ile metabolizmanız hızlanır, kilo vermeniz kolaylaşır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı