Genel

Hayatınız Değişecek Royal Green Firması Organik Su Arıtma Cihazı Üretimine Başladı

Hayatımızdaki bir çok farklılık hayatımızın akışını ve yaşam şeklimizi değiştirmektedir. Kaliteli su arıtma cihazları da bunlardan bir tanesidir. Hayatımızdaki en önemli şeylerden birisi olan ve vücudumuzun yaklaşık yüzde yetmişini oluşturan suyu tüketim şeklimizi değiştirmemiz elbette ki hayatımızda bir çok değişikliğe yol açacaktır. Musluklardan akan zehirli su diyebileceğimiz kadar tehlikeli suları kullanmayı bırakıp insan vücuduna en uyumlu pH değerindeki su kullanımına başlamak nasıl hayatımızı değiştirmesin ki? Tabiki de kaliteli su arıtma cihazları size çok daha sağlıklı ve konforlu bir su tüketimi sağlayacaktır.

%100 Organik Su Arıtma Cihazı

Kaliteli su arıtma cihazları arasından en sağlıklısı organik ham madde kullanarak yapılmış olandır. Royal Green kaliteli su arıtma cihazları bu konuda en güvenilir markalardan biridir. Çünkü Royal Green su arıtıcıları %100 organik ham madde ile üretilmiştir. Tüm mineral filtrelerinde doğal mineraller kullanılır ve yapay madde veya tatlandırıcı dahil edilmez. Bu doğallığı görebilmeniz için filtreler şeffaf olarka üretilmiştir. Filtreler sudaki mineralleri tanımlayarak ihtiyaç duyulan mineralleri suya dahil eder ve suyunuzu mineral açısından daha zengin ve sağlıklı hale getirir. Ayrıca alkalin filtresi sayesinde de suyun pH değerini 8,5'a kadar yükseltir ve alkali su içme imkanı sunar.

Organik Su Cihazı Özellikleri

Royal Green üretimi olan organik cihazın özelliklerinden bahsedelim. Bu arıtma cihazının 10 inch boyutunda kartuş filtre sistemi vardır. Yüzde yüz organik üretim olan 12 litre kapasitesinde tanka sahiptir. Günlük 300 litre su üretimi sağlayabilmektedir. 75 GDP Filmtech Membran Filtre USA filtresi ayrıcalığı vardır. 10 inch boyutunda 8 aşamalı housing sistemi mevcuttur. NSF onaylı krom musluk da ayrı bir ücret ödemeden cihazla birlikte gelmektedir. Güvenlik için akım kısıtlayıcı Flow 350 CC görev yapmaktadır. Sistem bağlantısı için dört renk hortuma da herhangi bir ücret ödemeden paket içerisinde ücretsiz sahip olacaksınız. Eğer şebeke hattınızın su basıncı yeterli değil ise pompalı olan modeli tercih ederek bu sorunu kolaylıkla giderebilirsiniz. Bunların dışında daha bir çok özelliğe sahip olmasıyla birlikte tam 10 yıl garanti hizmeti vermektedir. İşte Royal Green firması farkını böylelikle kanıtlamış oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı