Genel

Su Arıtma Cihazını Hiç Bu Şekilde Görmediniz

Su arıtma cihazı almak istiyorsunuz fakat mutfağınızda fazla yer kaplayacağınızı düşündüğünden uygun bir model bulamadınız mı? O halde Royal Green tezgah altı arıtma sistemlerine henüz göz atmadınız demektir. Kısaca bahsedecek olursak Royal Green %100 Organik Arıtma sistemleri mutfağınızda hiç yer kaplamayacak şekidle tasarlanmıştır. Mutfak tezgahınızın altına ücretsiz montaj ile kurulumunu yaptırabileceğiniz gibi kendiniz de çok kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulumu gayet basit olduğu için Royal Green firmasının hazırladığı kurulum rehberi videolarından faydalanabilirsiniz. Tamamen organik ham made ile üretilen yeşil teknoloji filtreleriyle Royal Green aileniz için sağlıklı, mutfağınız için ise yer kaplamayan bir tasarıma sahiptir.

Royal Green Su Arıtma Cihazı Kampanyaları

Gerçekten harika bir tasarıma sahip olan Royal Green tezgah altı arıtma sistemi cebiniz için de alanında en ekonomik markalardan bir tanesidir. Fabrika sonrası doğrudan satışa sunulan Royal Green ürünleri böylelikle maliyeti arttırmadan en uygun fiyata tüketicilere ulaştırabiliyor. Bunun yanında sürekli güzel kampanyalar düzenleyen Royal Green, ürünlerinde ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sunuyor. Ayrıca su arıtma ürünleri satışında çeşitli hediyelerle müşterilerini memnun ediyor. Su arıtıcılarıyla birlikte 1 yıllık filtreyi ve avrupa lüx aç kapa musluk ürünlerini de herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz gönderiyor.

Şeffaf Ve Organik Filtre İle Yeşil Teknoloji

Uluslararası bir çok sağlık kuruluşundan onay alan Royal Green serisi tezgah altı arıtma ürünleri yeşil teknoloji ile üretilmektedir. Yeşil teknoloji yani tamamen organik ham madde ile üretilen arıtıcıların tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onayına sahiptir. Organik filtreler sayesinde yapay tatlandırıcılar ve katkı maddelerinin getirdiği tehlikelerden korunmuş oluyorsunuz. Bu sayede çocuklarınız ve bebekleriniz veya hassas hastalarınız için en sağlıklı tercihi yapmış oluyorsunuz. Yeşil teknoloji filtrelerde suya ilave edilen mineraller tamamen organiktir.

Ters Ozmoz Ve Alkalin Filtre İle 8,5 pH Dengesi

Ters ozmoz yöntemi ile çalışan Royal Green su arıtıcı cihazları sisteme ilave edilen ve yedi numaralı filtresi olan Alkalin filtresi ile insan vücuduna en uygun pH değerlerine sahip suyu temin etmenize olanak sağlar. Pentek (Pentair) marka olan Alkalin Filtre üretimi ABD'de gerçekleştirilmektedir. Bu filtre aşamasında suya kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum gibi bir çok organik mineral ilave edilir. Böylelikle içime en uygun su elde edilmiş olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı