Genel

Su Arıtma Cihazlarında Hızlı ve Etkili Çözümler Üreten Royal Green su Arıtma

Türkiye'de en çok satılan su arıtma cihazlarından biri olan Royal Green Organik Su Arıtma Cihazı hızlı ve etkili çözümleriyle bu sektördeki farkını ortaya koyuyor. Piyasada bir çok su arıtma olmasına rağmen Royal Green firması bu sektörde bir ilke imza atarak su arıtma cihazlarını %100 organik olarak üretiyor. Tamamen organik ham maddeden üretilen su arıtıcılar insan sağlığı için daha güvenilir hale geliyor.

Sağlıklı Su Arıtma Cihazı

Royal Green organik su arıtma cihazları üretiminde hiçbir katkı maddesi, yapay tatlandırıcı ve aroma kullanılmamaktadır. Özellikle bebek ve küçük çocuk sahibi veya hassas hastaları olan ailelerin kullanması önemle tavsiye edilmektedir. Bir çok standart su arıtma cihazı birbirine benzer yapıdadır ve benzer özelliklere sahiptir. Oysa Royal Green gerçekten bu alandaki farkını ortaya koyarak Türkiye'deki ilkleri gerçekleştiriyor.

Royal Green Organik Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Aşağıda %100 organik onayı almış Royal Green su arıtma ürünlerinin bazı temel filtrelerinin özelliklerini ve görevlerini okuyabilirsiniz.

Birinci aşama: 1 Mikron Tortu Filtresi, su içerisindeki çamur, pas ve kum gibi kirleri 1 mikrona kadar arıtır ve ilk temizlik adımını gerçekleştirir.

İkinci aşama: Blok Karbon Filtre, klor ve zararlı organik kimyasalların %99'unu yakalar. Suyun rengini, tadını ve kokusunu iyi bir hale getirir.

Üçüncü aşama: 5 Mikron Tortu Filtresi, suda gözle görülebilen arıtılacak bir madde kalıp kalmadığından emin bir hale getirir.

Dördüncü aşama: Ters Ozmoz Membranı, yüksek kalitedeki ters ozmoz membranı suyun sertliğini ve suda bulunma ihtimali olan kurşun, baryum, krom, sodyum, kadminyum, florür, civa, nitrit ve selenyum gibi tehlikeli olabilecek maddeleri arıtırır.

Beşinci aşama: Post Carbon Filtre, su içerisindeki renk, tat, ve koku veren zararlı gazlar, atıklar, organik maddeler ve klor arıtımını gerçekleştirir. Bu filtrede aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve zararlı kimyasallardan arındırma işlemi gerçekleştirir. Suya doğal tat vererek içimi daha güzel bir hale getirir.

Altıncı aşama: Alkalin Filtresi, Suya kalsiyum, magnezyum, potasyum ve sodyum gibi doğal mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir. Suyun pH değerinin insan vücudu için en uygun hale getirildiği aşamadır. Böylelikle zararlı olan düşük pH yükseltilerek daha sağlıklı ve alkali su elde edilmiş olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı