Genel

Gözlerinizi Kapatın ve Hayal Edin Artık İçme Suyu Sorununuz Kalmadı

Suyun kendi içinde özel ve olması gereken özellikleri vardır. Bu özelliklerini yitirmiş ya da içerisine yabancı maddeler karışmış sular sağlığa oldukça zararlıdır. Bu nedenle suyunuzun ne olduğunu su yerine aslında ne içtiğinizi bilmenizde yarar vardır. Bunun en sağlıklı ve kesin yolu arıtma ve su arıtma filtresi üretiminde en üst sıralarda olan Royal Green markasıdır. Bu marka adı altında satılan tüm ürünlerin kalitesi ve özellikleri insan sağlığına en sağlıklı suyu üretebilecek şekilde dizayn edilmiş özel ürünlerdir.

Royal Green ürünlerini aldığınızda aşağıda bulunan tüm özelliklerinde sahibi olacağınızı söyleyebiliriz. Birçok firmada olmayan bu ayrıcalıklı özellikler,

-Tam olarak 12 litre kapasite sahip ve gün boyu su sıkıntısı çekmeyeceğiniz özel üretim su tankı

-Avrupa standartlarına sahip olan paslanmaz ve korozyona karşı dayanıklı musluk

-Tam olarak 24 saatte 360 litre sağlıklı su üretebilme özelliği

-Tankın dolması durumunda otomatik olarak sistemi durduran mekanizma

-Montaj için gerekli olan diğer parçalar ve bağlantı elemanları

Su arıtma teknolojisi bakımından her türlü ihtiyacınızın karşılandığı Royal Green markası içerisinde bulunan su arıtma filtresi özellikleri ile en iyi ve kaliteli ürüne sahip olmuş olursunuz.

Ultraviyole Filtre Teknolojisi

Piyasa malı olarak adlandırılan su arıtma cihazları içinde olmayan bir özellik ultraviyole filtre teknolojisidir. Bu filtre sayesinde özel ışınlardan geçen su içindeki tüm zararlı organizmalar tamamen yok olur. Bunların içinde bakteriler de olduğu için su arıtma cihazından geçen suları gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Nüfus artışı ve buna bağlı çevresel atıkların artmasından dolayı doğal ve yapay su göletleri ve kaynakları git gide kirlenmektedir. Kirlenen bu suların içinde bulunan mikroorganizmalar temizlenmez ve evimize musluklarımızdan gelir. Bu organizmaların temizlenme işlemini yapabilmeniz için sadece standart filtreleme teknolojisine sahip olan arıtma cihazları yeterli olmadığı gibi suları tam olarak temizlemez. Bunun için Ultraviyole su arıtma filtresi teknolojinse sahip olan Royal Green su arıtma cihazlarını kullanmalısınız. Bu sayede en iyi ve sağlıklı suyu kolaylıkla ve minimum maliyetle elde edebilmiş olursunuz. Tüm ürünler hakkında bilgi alabilmek için internet sitemizi  ziyaret edebilir veya telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı