Genel

Kesin Görmeniz Gereken Yeniden Tasarlanmış Arıtma Cihazları

Tasarım harikası olan ürünleri ile evinize yakışan ve çok yer kaplamayan Royal Green ürünleri ile her istediğinizde sağlıklı ve temiz su tüketebileceksiniz. Filtreleme mekanizmaları ve kaliteli filtreleri ile su arıtma cihazı tavsiye edilen modellerinin tamamı büyük bir titizlikle üretilmiştir. Bunun başlıca kanıtlarından bir tanesi üretilen tüm ürünlerde kullanılan malzemelerin organik olarak üretilmesidir.

Basınç Sabitleyici Özel Sistem

Apartmanlarda bulunan evlerin her birine şebekeden gelen suyun basınçları farklıdır. Bu durumda normal bir su arıtma cihazının ürettiği suyun kalitesi de değişir. Her seferinde farklı kalitede ve tatta su almak zorunda kalmanızda aldığınız su arıtma cihazından beklediğiniz performansı bulamamanız anlamına gelir. Ancak Royal Green ürünleri bu konuda pompa sistemi tasarlamış ve suyun basıncının her zaman aynı kalabilmesini sağlamışlardı.  Bu sayede standart basınçta olan su her zaman aynı kalitede ve özellikle olabilecektir.

Özel Tasarlanmış Alkali Detox Filtre

Piyasada bulunan su arıtma cihazlarının tümünde ters ozmoz arıtma sistemi ile arıtma yapılır. Bu arıtma sisteminde suyun içinde bulunan zararlı bazı maddeler arıtılır ancak arıtma sırasında suyun yararlı olan mineralleri de kaybolur. Bu durumun farkında olan Royal Green  arıtma cihazı tavsiye edilen bir marka olmasının nedenlerinden bir tanesi de ters ozmoz arıtma sistemi yerine tamamen kendilerinin geliştirdiği alkali ve detox filtreleme sistemini kullanıyor olmalarıdır. Bu filtreleme teknolojisinde tamamen doğal taşlar kullanılmaktadır. Bu sayede suyun içine doğal mineraller eklenmiş olur. Bu minerallerin de bu taşlar sayesinde suyun kendi içine doğal olarak girmesi suyun kalitesini ve tadını iyileştirmektedir.

Detox filtresi suyun içine ayrıca doğal olarak oksijen depolar ve suyun besin değerini daha fazla arttırır.

Doğal PH Değeri

Royal Green ürünlerinde bulunan alkali filtreleme mekanizması suyun insan sağlığına en uygun olan 8-9 PH değerine ulaştırmaktadır. Bu değerde olan su hem cilde hem de iç organlara büyük yarar sağladığı gibi ayrıca sindirim sistemine de büyük katkı sağlar.

Garanti kapsamında olan bu ürünler 2 sene boyunca tüm olumsuz durumlarda servis kapsamında sıkıntısı giderilir. Ancak uzun zaman kullanacağınızdan emin olabilirsiniz bu nedenle Royal Green arıtma cihazı tavsiye edilen en iyi markadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı