Genel

Su Arıtma Cihazı Kullanmasam Nasıl Olurdu

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyorsanız evinize, musluklardan yani şebeke üzerinden gelen suları içme suyu olarak almayın. Bu suyun içinde bulunan yabancı maddeler zamanla vücutta birikerek hasta edeceği gibi bir çok organ üzerinde de olumsuz etki yaratır. Sağlık kaynağımız ve yaşamamız için gereken suyun en sağlıklısını ve özenle hazırlanmış olanını tüketmelisiniz. su arıtma cihazı kullanılmayan sularda bulunan zararlı maddeler ve Royal Green cihazları ile çözümü aşağıda yazılmış olup ayrıntılar aşağıdadır.

Su İçinde Bulunan Klor

Şebeke sularının tamamında bulunan klor suyun içinde gözle görülmese dahi vücudumuza büyük zararları vardır. Bu zararlardan kurtulabilmek için aktif karbon filtre bulunan Royal Green su arıtma cihazlarını kullanmanız gerekir. Bu filtre sayesinde suyun içinde bulunan klor tamamen yok olduğu gibi ayrıca tat ve koku yönünden de iyileşir.

Mikro Organizmalar Yok Edilir

Suyun içinde görülmesi imkansız olan ve arındırılması için ekstra özen gösterilmesi gereken mikro organizmalar sağlık açısından oldukça zararlı etkiler gösterebilir. Bunun için Royal Green ürünlerinde eksra filtreler bulunur ve suyun içinde bulunan bu yabancı organizmalar tamamen yok olur.

Eksik Mineraller Eklenir

Şebeke sularının tamamında vücut için gerekli olan mineraller yoktur yada eksiktir. Bu nedenle içtiğiniz sudan tam anlamıyla yaralanamaz ve mineral ihtiyacınızı karşılayamazsınız. Bu yönden eksiğinizi giderebilmek için kaliteli su arıtma cihazı kullanabilirsiniz. su arıtma cihazı filtrelerinin sonuncusundan tamamen temiz ve sağlıklı su geçer ve içerisine organik sularda bulunan minerallerin tamamı eklenir.

Uygun Olmayan PH Değeri

Royal green ürünleri ile suyunuz tamamen sağlıklı ve içime uygun bir hale geldiği gibi dengeli ve sağlıklı bu suyun PH değeri de 8,5 değerine getirilir. Bu değerin sağlanabilmesi için Royal Green ürünlerinde bulunan alkali filtre mekanizması oldukça etkili şekilde çalışır. Filtreden geçen suların tamamı aynı kalitede ve PH değerinde olur. Bu değerin uygun hale gelmesi sayesinde sindirim ve diğer organlarımızın daha sağlıklı şekilde çalışabilmesi sağlanır.

Royal Green su arıtma cihazı ürünlerini internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan sipariş edebilir ve kampanyalarımız hakkında bilgileri edinebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı