Genel

Royal Green Su Arıtma Cihazı Almanız İçin 5 Neden

Bu yazımızda en çok tercih edilen ev tipi su arıtma cihazı üreticilerinden biri olan Royal Green firmasının ürünlerinin tercih edilme sebeplerinden bazılarını anlatacağız.

Uluslararası Onay Belgeleri

Royal Green firmasının en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de uluslarası bir çok sağlık ve denetim kuruluşundan onay belgesine sahip olmasıdır. Bir çok önemli testler uygulayan bu kuruluşların belgeleri dünya üzerinde bir çok ülkede geçerlidir. İşte bu belgelerden bazıları:

  • NSF
  • Water Quality
  • FDA

1 Yıllık Filtre Hediye, Ücretsiz Kargo Ve Montaj

Royal Green firması ev tipi su arıtma cihazı ile birlikte 1 yıllık filtreleri de hediye olarak gönderiyor. Bunun yanında ürünleri sipariş üzere alan müşterileri için kargo ücreti talep etmemektedir. Ayrıca ürün kurulumu ve montaj için de hiçbir ücret talep etmeden hizmet sağlamaktadır.

Yeşil Teknoloji

Royal Green ev tipi su arıtma cihazı filtreleri yüzde yüz organik olduğuna dair belgelere sahiptir. Üretimi yüzde yüz organik olan filtrelerde kullanılan ham madde plastik numarası PP5'dir. %100 Organik mineral filtre çocuklarınız ve hassas hastalarınız için diğer filtrelerden çok daha sağlıklıdır. Mineralli su teknoloji ters ozmoz yöntemiyle çalışan sistemler için uygundur. Bu filtreler sayesinde serbest radikaller engellenerek antioksidan etki gösterir.

Alkalin Filtre

Alkalin filtreye sahip ürünler ile alkali su tüketim imkanınız vardır. Alkali suyun genel faydalarını sayacak olursak:

  • Kireçli ve kirlenmiş su yerine arıtılmış bakterisiz su içersiniz.
  • Su içerisindeki serbest radikaller engellenir.
  • Vücutta biriken asidik toksinler nötralize edilir.
  • Cilt için kullanıldığında hücrelerde çok iyi nemlenme yani hidratasyon sağlar.
  • Vücudun alkali dengesinin korunmasını sağlar.

Tezgah Altı Tasarım

Royal Green firması ev tipi su arıtma cihazı üretimlerini tezgah altı tasarım şeklinde üretmektedir. Böylelikle mutfağınızda yer kaplamayan bir su arıtma cihazına sahip olursunuz. Tezgah altı tasarım yer kaplamadığı gibi sizi rahatsız eden bir görünüm de vermez. Ürünleri inceleyip tezgah altı tasarım veya diğer tasarım şekillerinden hangisi hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürün tasarımı ise tezgah altı tasarımıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı