Genel

Organik Su Aritma Cihazi Ustun Ozellikleri

Organik Su Arıtma Cihazı Üstün Özellikleri

Tüm fitreleri doğal mineraller den oluşmakta olduğu gibi suya tat verebilecek herhangi bir kimyasal madde veya tatlandırıcı kullanılmamıştır.

İçerisindeki mineral filtrenin %100 doğal olduğunu bizlerin görebilmesi açısından su arıtma cihazı filtreleri şeffaf bir şekilde üretilmiştir.

Sudaki mineralleri tanıyacak sistemi vardır ve ihtiyaç duyulduğunda mineralleri suya ekleyerek mineral bakımından daha varlıklı ve kaliteli olmasını sağlar.

Alkalin filtresi olduğundan suyun PH değerini 8.5 seviyesine yükselterek yüksek PH değerli su içmenin ayrıcalığını size sağlar.

İçerisinde katkı maddesi veya yapay tatlandırıcı, aroma olmayan bu su arıtma cihazı modeli özellikle küçük bebek çocuk sahibi olan veya hassas vücudu olan ailelere tavsiye ediyoruz.

Baktığınız hemen hemen tüm sitelerin de aynı yazıları okuyor aynı resimlere bakıyorsunuz. Hepsi birbirine benziyor ve karar veremiyorsunuz. En kaliteli ve en uygun fiyata en güvenli olan firmadan en tecrübeli servis imkanlarına sahip olmak mı sizin de düşünceniz. O zaman şuana kadar aklınızda oluşan tüm bildiklerinizi yok sayın ve arıtma cihazlarından en geniş kapsamlı bilgiye sahip olan sitemizi okumadan cihaz almayınız.

%100 Organik Su Arıtma Cihazı Hakkında Bilgileri Ve Özellikleri:

İlk aşama bir mikron tortu filtresidir. Suda olan çamur,pas ve kum partiküllerini bir mikron a kadar arıtır.

İkinci aşama blok karbon filtresidir. Klor ve organik olan kimyasal maddelerin yüzde 99 unu tutar.Suyun tat ve kokusunu, rengini daha güzel gösterir ve iyileştirir.

Üçüncü aşama 5 mikron tortu filtresidir. Sudaki Pas ve çamur, kum tanelerini bir mikron a kadar temizler.

Dördüncü aşama ters ozmozmebranidır. Yüksek kalite ozmozmebranı suyun yumuşaklığını ve suyunuzda bulunabilecek olan baryum,kurşun,krom,sodyum,kadminyum,florür,nitrat gibi suyu kirletici maddeleri arıtır.

Beşinci aşama ise port carbon filtredir. Suda olabilecek klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerinde arıtılmasında kullanılır. Aktif granül karbon filtresi yüksek performans aktif edilmiş karbondan oluşmaktadır. Su arıtma cihazı kimyasal ilaçlardan arındırır koku ve tadı etkileyen kimyasal maddelerden ayrıştırır. Suya güzel bi tat katan içimini daha güzel bi hale getiren aşamadır.

Altıncı aşama ise alkalim (PH) Filtresidir. Alkalin filtresi, reverseosmosis cihazından çıkan suya eklediği kalsiyum, soydum, potasyum gibi mineraller ilave ederek PH seviyesini oldukça yüksek tutar. PH değerinin düzenlendiği birimdir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı