Genel

Royal Green Ürünleri Hakkında

Royal Green ürünleri hakkında

Su arıtma cihazları sürekli ve doğru şekilde kullanıldığında insan sağlığına faydası büyüktür.   Kanıt olarak verilebilecek örneklerden bir tanesi ise suyun içerisinde bulunan tüm insan sağlığına zararlı mikroorganizmaların arıtmasıdır. Arıtılan suyun özelliklerinden kaynaklı bünyeye yüksek derecede yarar sağlar. Royal Green ürünlerini çeşitlendirirsek bir birinden farklı yöntemler kullanılarak suların arıtıldığını görebilirsiniz.

Su arıtma cihazı siparişi vermeyi düşünüyorsanız sipariş vermeden önce konuyla ilgili yetkili bayimizle konuşmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Aşağıda birkaç Royal Green su arıtma cihazı ürünlerimizden bazılarının açıklama ve örneklerini ilgili sitemizden faydalanarak bilgi edinebilmeniz mümkündür. Aşağıda bazı su arıtma cihazları ile ilgili örnekleri bulabilirsiniz.

R0 150 Su Arıtma Cihazı

Bu Royal Green ürünümüzde toplamda 5 tane farklı özelliği olan filtre sistemi mevcuttur.  Bu 5 farklı filtreleme mekanizmaları sayesinde çok kısa sürede musluk suyunuz daha sağlık ve temiz bir içme suyuna dönüşür.

Ayrıca bu ürünle birlikte size gelecek olan sürekli hazır halde temiz ve sağlıklı su stoklayabilmeniz için için 1 2 litre büyüklüğün de tank vardır.

Suyun ham maddesini bozmadan temizleme yapmak için Royalgreen ürünlerinde özel su arıtma sistemi olan Reverseosmotik su arıtma sistemi bulunmaktadır.

Musluk suyundaki basıncından su arıtma cihazı etkilenmemesi için 3,5 ve 5 bar arasında çalışma aralığı özelliğine sahiptir.

Bu ürünün diğer bir özelliği ise pompalı ve ya pompasız seçeneklerini seçebilme özgürlüğü tamamen sizin elinizdedir.

HZ-700 Alkali Su İyonizeri

Elektronik bir yapıya sahip bu ürünümüz üzerinde LCD bir ekranı olduğu için tüm özellik ve bilgileri bu ekran üzerinden rahatlıkça alabileceğinizi düşünüyoruz.

Bu ürünün su arıtma ve 7 farklı şekilde su üretme özellikleri oluğu gibi üründe sürekli elektroliz sistemide mevcuttur.

İki çeşit su alma özelliği vardır. Bu sayede süper oksit ve asidik su çeşitleri arasında birini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Su arıtma ve üretiminde kullanılan tüm sistemi kendine özel paslanmaz çelik malzemesi kullanılmıştır.

Şebeke basıncının altında çalışma özelliği yanında kısa zamanlarda filtre değişme özelliği üründe bulunmaktadır.

Bu filtrelerin kullanımını rahat takip edebilmek için üzerine sıvı kristal ekran göstergesi bulunmaktadır.

Doktor tavsiyesi olan su arıtma yöntemlerinin içerisinde olan alkali suyu artık evlerinizde rahat bir şekilde üretebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı