Genel

Alkali Su Arıtma Teknolojisi Ve Alkali Suyun Özellikleri

Alkali Su Arıtma Teknolojisi Ve Alkali Suyun Özellikleri

Alkalin su, en sağlıklı su anlamına gelir. Günlük hayatta kullandığımız suların ph seviyesinin değeri en az 7,5 seviyelerinde olmalıdır. Çünkü vücudu dengede tutmak için almanız gereken suyun ph değerinin bu en az bu seviyede olması gerekir. Türkiye’de tüketilen hazır suların en yüksek ph değeri ise 5’tir. Bu seviye de vücut için gerekli olan su ihtiyacını karşılayamaz. Bu nedenle Avrupa'daki ülkelere göre Türkiye’deki hastalanma ve ölüm oranları oldukça yüksektir. Çünkü alkali su yani sağlıklı su, vücudun ihtiyacı olan yenilenmeyi sağlar ve bağışıklığın yapısını daha etkin kılar.

Alkali su nasıl elde edilir

Alkali suyu elde etmek için çeşitli yöntemler mevcuttur ancak bu yöntemlerin hiçbiri gerçek alkali suyu vermez. Bu suyu elde edebilmeniz için en iyi yöntem Royal Green alkali su arıtma cihazı kullanmaktır. Royal Green markası, Türkiye’de tek olan teknolojilere sahiptir. Bu markaya ait olan su artırma cihazları, sağlıklı ve lezzetli su üretmenizi sağlar. En az 8 aşamalı filtreleme sisteminden oluşan bu cihazlardaki en önemli filtrelerden biri alkalin filtredir. Alkalin filtreler ile elde edilen alkali suyun özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Alkali suyun özellikleri;

  • Alkali su arıtma cihazı ile elde edilen su, vücudun ihtiyacı olan gerekli minerallerin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Vücudun asidik etkilere karşı olan direncini arttırmak için suyun ph seviyesini 8,5’e yükseltir.
  • Alkali su metabolizmanızın dengeli çalışmasına yardımcı olur.
  • Bu sayesinde hücreleriniz daha düzenli çalışır ve besinlerin enerjiye çevirmesi daha hızlı olur. Bunun sonucunda kilo verme hızınız artar ve vücudunuz her zaman enerjik ve dinamik olur.
  • Alkali su sayesinde vücudunuzun bağışıklık sistemi güçlenir ve çeşitli hastalıklara karşı daha dirençli olursunuz.
  • Bu su ile hücreleriniz çok daha çabuk yenilenir. Çünkü hücrelerin içine giren su miktarı artar ve bu sayede cildiniz her zaman gereken nemli kalır. Böylece daha geç yaşlanırsınız ve cildiniz pürüzsüz olur.
  • Alkali su arıtma cihazı ile elde edilen suyun bir başka önemli özelliği ise vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasını sağlamasıdır.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı