Genel

Bebeklerin de Kullanabileceği Suyu Üreten Royal Green Özellikleri

İnsanların sağlıklı yaşayabilmesi için günlük tüketmesi gereken su miktarı en az 2 litredir. Ancak özellikle yaz aylarında 2 litrenin üzerinde su tüketilmesi gerekir. sağlıklı yaşamanın en önemli anahtarı su tüketmektir. Ancak tüketilen suyun özellikleri de oldukça önemlidir. Günlük kullandığınız çeşme suları, ne yazık ki vücudunuz için gereken su miktarını karşılamaz. Çünkü bu suların içinde çeşitli mikroplar, bakteriler ve kum gibi maddeler bulunur. Hatta hastalık taşıyan virüslerin bile bulunma olasılığı yüksektir. Bu nedenle kullandığınız suların tezgah altı arıtma cihazları ile arıtılması gerekir. Bu şekilde suların içerisinde bulunan maddeler arındırılır ve suyun kalitesi arttırılır. Ancak her arıtma cihazı sağlıklı ve organik su üretemez. Bunun için Royal Green markasına sahip olan cihazları tercih etmeniz gerekir. İşte nedenleri…

Royal Green tezgah altı arıtma cihazlarının özellikleri;

  • Bu cihazlar özel teknolojiler üretilmiştir. Bu teknolojiler, suyun içerisinde olması gereken minerallerin eklenmesini sağlayan filtrelerdir. bu filtre ile bebeklerinizin bile güvenle kullanabileceği sağlıklı su elde edersiniz. Çünkü bebeklerinizin gelişmesi için gerekli olan kalsiyum, potasyum, fosfor ve lityum gibi minerallerin suyunuzda bulunmasını sağlar.
  • Tezgah altı arıtma cihazlarının kullanımı kolaydır ve ergonomiktir. Tezgah altlarında fazla yer kaplamaz. Bu sayede günlük su ihtiyacınızı, görüntü kirliliği olmadan elde edebilirsiniz.
  • Sağlıklı suyun ph seviyesinin 7’nin üzerinde olması gerekir. Royal Green cihazlarında alkalin filtre bulunur. Bu filtre ile ph değeri 8,5 olan kaliteli su elde edersiniz.
  • Cihazlarda bulunan mineral filtre sayesinde, suyunuz için gerekli olan mineraller sağlanır. Bu filtre, sudaki mineralleri tanır ve eklenmesi gerekenleri suya ilave eder. Bu cihazlar ile elde ettiğiniz sularda tam 8 çeşit mineral bulunur.
  • Yine bu cihazlarda bulunan Detox filtresi, vücutta oluşan toksinlerin atılmasına ve vücudunuzun serbest kimyasallardan arınmasına neden olur.
  • Royal Green tezgah altı arıtma sistemleri ile elde ettiğiniz suyla, metabolizma hızınız yükselir ve vücudunuzun kilo verme hızı artar.

Bütün bunların sonucunda hem hastalarınız hem de bebekleriniz için güvenle tüketebileceğiniz organik suya, Royal Green su artırma cihazları ile ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı