Genel

Çeşme Suyunu Organik Suya Dönüştürebilen Teknolojinin Özellikleri

Çeşme Suyunu Organik Suya Dönüştürebilen Teknolojinin Özellikleri

İçtiğimiz çeşme suları, pek çok kiri ve bakteriyi içinde barındırır. Suyun evlerimize ulaştığı yollar steril değildir. Bu nedenle kirli ve mikroplu olması doğaldır. Suları steril hale getirmek için zaman zaman klorlama yapılsa da bu işlem yeterli olmaz. Bu durumda yapmanız gereken ev için kullanılan su arıtma cihazları satın almak olmalıdır. Bu cihazlar, kullandığınız çeşme suyunun organik hale gelmesini sağlayan cihazlardır. Organik su, sağlıklı su demektir. sağlıklı suyun içinde gerekli minerallerin olması ve ph seviyesinin yüksek olması gerekir. Su arıtma cihazları, bu özellikleri sağlayabilir ancak her cihaz aynı değildir. Eğer en kaliteli organik suyu elde etmek istiyorsanız, özel teknolojiler ile üretilen Royal Green su arıtma cihazlarını tercih etmeniz gerekir. Ev için su arıtma cihazları fiyatları ise markasına göre değişiklik göstermektedir. Green Royal teknolojisinin özelliklerinden aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

Green Royal teknolojisinin özellikleri;

  • Bu markaya sahip olan su arıtma cihazları, birinci sınıf kalitede olan organik malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemelerin tamamı NFS, FDA ve Water Qulaity onaylarına sahiptir.
  • Bu cihazlar Türkiye’de bir ilk olan yeşil teknoloji ile üretilmiştir. Doğal olarak bu cihazları kullandığınızda elektrik harcamak zorunda kalmazsınız. Ev için su arıtma cihazları fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun, size her açıdan tasarruf sağlayacaktır.
  • Bu cihazlarda bulunan üstün teknolojik filtreler ile tam organik su elde edersiniz. Su arıtma cihazlarının hepsinde bulunan 5 aşamalı filtreleme sistemine ek olarak, alkalin, detox ve mineral filtrelerine sahiptir. Bu filtrelerin özellikleri aşağıdaki gibidir;
  • Mineral filtre; organik su için gerekli olan potasyum, kalsiyum, magnezyum ve lityum gibi önemli olan 8 çeşit mineralin sularınıza eklenmesini sağlar.
  • Alkalin filtre; organik suyun ph seviyesinin 7’nin üzerinde olması gerekir. Bu sayede metabolizmanız çok daha iyi çalışır ve vücudunuz dengeye gelir. Green Royal cihazlarında bulunan alkalin filtre ile 8,5 ph seviyesine sahip, organik su elde edebilirsiniz.
  • Detox filtre; organik suyun çok daha sağlıklı olmasını sağlayarak, vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına yardımcı olan filtredir.
  • Royal Green ev için su arıtma cihazları fiyatları, bütçenize uygun olan ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı