Genel

Hızlı Şekilde Arıtabilen Royal Green Suyun PH Değerini En Uygun Konuma Getiriyor

Hızlı Şekilde Arıtabilen Royal Green Suyun PH Değerini En Uygun Konuma Getiriyor

Türkiye’nin en kaliteli su arıtma cihazı çeşitlerine sahip olan Royal Green, kaliteli ve sağlıklı su üretebiliyor. Evlerinizde yada iş yerlerinizde kullandığınız çeşme suları, çok sayıda kiri ve mikrobu içerisinde barındırır. Her su içişinizde bu mikropları biraz daha fazla vücudunuza alırsınız ve zaman içinde çeşitli hastalıklara yakalanırsınız. Özellikle hastalar ve çocuklar için tamamen sağlıksız olan bu suların mutlaka arıtılması gerekir. ancak her arıtma cihazı, sağlıklı su üretmez. Normal su arıtma cihazlarında 5 aşamalı filtre sistemi bulunur ancak bu sistemler, suyun içinde bulunan sağlıklı minerallerin de ayrışmasına ve suyun ph değerinin düşmesine neden olur. Siz lezzetli ve sağlıklı su içtiğinizi düşünürken, aslında durum böyle değildir.

Royal Green su artırma cihazları ise özel teknolojiyle donatılmıştır. Bu 5 filtre aşamasına ek olarak, sağlıklı su elde edebilmeniz için gerekli olan diğer filtrelere de sahiptir. Bu filtrelerden en önemlisi ise alkalin filtredir. Alkalin filtre, suyun olması gereken ph seviyesine gelmesini sağlar. En kaliteli su arıtma cihazı olan Royal Green markasının sahip olduğu alkalin filtrenin özellikleri aşağıdaki gibidir;

Alkalin filtrenin özellikleri;

  • Bu filtre, ters ozmos yöntemi ile üretilen su arıtma cihazlarına ek olarak kullanılabilen bir teknolojidir.
  • Vücudun ihtiyaç duyduğu potasyum, lityum, kalsiyum, magnezyum gibi minerallerin alınmasını sağlar.
  • Bu filtre, suya 8,5 ph değeri sağlayarak, vücudun asidik etkilere karşı olan direncini arttırır.
  • Üretilen bu alkalin su metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur.
  • Bu su sayesinde hücreleriniz yenilenir ve kendinizi saha dinamik ve enerjik hissedersiniz.
  • Alkalin su sayesinde, fazla kilolarınızdan kurtulursunuz çünkü bu su metabolizmanızın hızının artmasına yardımcı olur.
  • Hastalarınıza ve çocuklarınıza sağlıklı ve organik su içirmiş olursunuz.
  • Çocuklarınızın büyüyüp gelişmesi için gerekli olan kalsiyum mineralinin, bu su sayesinde alınmasını sağlarsınız.
  • Alkalin filtre ile üretilen su sayesinde hücrelerinizin güçlenmesini sağlayarak, besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırırsınız.

En kaliteli su arıtma cihazı çeşitlerine sahip olmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için Royal Green markasını tercih edin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı