Genel

Royal Green MarkasıTüm Sağlık Sertifikalarına Sahip Olan Ürünleri İçerir

Royal Green Markası Tüm Sağlık Sertifikalarına Sahip Olan Ürünleri İçerir

Royal Green, kaliteli su arıtma sistemleri üretebilen, köklü bir firmadır. İnsan sağlığını ve çevreyi önemseyen ve her zaman ön planda tutan marka, sizlerin sağlıklı su içebilmesi için gerekli olan tüm teknolojiyi, ürünlerinde barındırmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sağlık sertifikalarına sahip olmasıdır. Bu sertifikalar NSF, FDA ve Water Quality onayları ile alınmaktadır. Bu sertifikalar, cihazların tamamen sağlıklı ve kaliteli su ürettiği anlamına gelir.

Royal Green cihazlarının özellikleri;

  • Royal Green markasına sahip olan su arıtma sistemleri, yeşil teknoloji ile üretilir. Bu sayede çalışırken elektrik tüketmez.
  • Bu sistemlerin her bir parçası, organik olan ham maddelerden üretilmiştir ve %100 organik sertfikalarına sahiptir.
  • Parçaların üretimleri USA’ya aittir. Sistemlerin özellikle filtreleri, en iyi koşullarda üretilmektedir.
  • İçtiğiniz suyun saf ve sağlıklı olabilmesi için gerekli olan tüm teknoloji, bu sistemlerde mevcuttur.
  • Suyun ph seviyesi 8,5 olarak elde edilir. Bu sayede vücudunuzun asidik özellikten çıkıp alkali özelliğe gelmesi ve hücrelerinizin daha sağlıklı olması sağlanır.
  • Bu cihazlarda bulunan filtreler sayesinde, vücudunuzdaki serbest radikallerin atılması sağlanır ve bu saf su, vücudunuza anti oksidan etki yaratır.

Bebekleriniz için güvenli su;

Royal Green markasının su arıtma sistemleri, ek olarak bazı teknolojilere sahiptir. Bu teknolojiler Alkalin, Detox ve Mineral filtreleri ile sağlanır. Bu filtrelerden bebeklerinizi ilgilendiren kısmı ise Mineral filtredir. Bu filtre ile bebekleriniz için gerekli olan 8 çeşit mineralin, içme sularınıza eklenmesi sağlanır. Çocukların gelişimi için gerekli olan sodyum, potasyum ve kalsiyum gibi mineraller, bu filtre ile sağlanır. Royal Green markasına sahip olan cihazlar ile bebeklerinize güvenle içirebileceğiniz sağlıklı sular elde edebilirsiniz.

Evlerinizde hastalarınız varsa, onlar için de kullandığınız suyun saf ve doğal olmasına dikkat etmeniz gerekir. örneğin böbrek ve kalp hastalarınız için güvenle içirebileceğiniz, antioksidan etkisi olan ve vücudun temizlenmesini sağlayan alkali su elde etmeniz Royal Green markası ile mümkün olur. Bununla birlikte yorgunluk ve halsizlik gibi kronik rahatsızlıklarınız varsa, bu markaya ait olan cihazlar ile Detox etkisi olan sular elde edebilir, vücudunuzun genç ve dinamik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı