Genel

Alkali Su Teknolojisi Ve Royal Green Su Arıtma Cihazlarının Ürettiği Alkali Sular

Alkali Su Teknolojisi Ve Royal Green Su Arıtma Cihazlarının Ürettiği Alkali Sular

Alkali su tüketebileceğiniz en sağlıklı sudur. Suyun asidik ve alkali olmak üzere iki özelliği bulunur. Asidik özelliği yüksek olan sular vücudunuza ve hücrelerinize zarar verirken alkali olan sular, hücrelerin yenilenmesine ve vücudunuzun sağlıklı olmasına yardımcı olur. Bu nedenle kullanmış olduğunuz, özellikle içtiğiniz suların mutlaka alkali özelliğinde olması gerekir. Bu özelliği sağlayabilmek için çeşitli yöntemlerden bahsetmek mümkündür. Ancak en iyi yöntem, alkali su teknolojisine sahip olan su arıtma cihazı edinmektir.

Alkali su teknolojisi nedir;

Alkali su teknolojisi, su arıtma cihazı ile elde edilen suyun ph seviyesinin 7’nin üzerinden olmasını sağlayan teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde arıtmış olduğunuz sular asidik özelliğini kaybeder, daha sağlıklı olan alkali özelliği kazanır. Bu özellik ile suya gerekli olan mineraller eklenir.

Hangi marka su arıtma cihazı almalıyım;

Alkali su teknolojisine sahip olan en iyi su arıtma cihazı markası Royal Green’dir. Çünkü bu markanın sahip oluğu cihazlar NSF, FDA ve Water Quality tarafından onay almıştır. Bu onaylar, içtiğiniz suyun ve Royal Green cihazlarının kaliteli ve sağlıklı olduğu anlamına gelir. Ayrıca sahip olduğu alkalin filtre ile arıtma cihazlarına özel bir teknoloji eklemeyi başarmıştır. Bu sayede sizlere doğal ve sağlıklı su üretebilmektedir.

Royal Green ile üretilen alkali suyun özellikleri nelerdir;

Bu markaya ait olan cihazlarda bulunan alkalin filtre, tamamen organiktir. Pentek markalı olan bu filtreler USA yapımıdır ve birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu filtrelerde hiçbir şekilde yapay tatlandırıcı yada aroma gibi maddeler kullanılmamıştır. Elde etmiş olduğunuz tamamen saf ve doğaldır. Bu filtre ile elde edebileceğiniz suyun özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

  • Suyun ph seviyesi 8,5’tur. Bunun sonucunda vücudunuz, asidik olan etkilere karşı direnç kazanır ve bağışıklık sisteminiz güçlenir.
  • Bu filtre ile elde edilen alkalin su, vücudunuz için gerekli olan kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum ve lityum gibi minerallerin eklenmesini sağlar.
  • Üretilen alkalin su, metabolizmanızın tamamen dengeli olarak çalışmasını sağlar.
  • Bu su sayesinde hücreleriniz güçlenir. Bu hücrelerdeki besinler enerjiye çevrilebilir ve bunun sonucunda kendinizi daha dinamik ve enerjik hissedersiniz.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı