Genel

Royal Green Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan Mineral Filtresi Özellikleri

Royal Green Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan Mineral Filtresi Özellikleri

Bir suyun sağlıklı olabilmesi için, içinde bazı minerallerin bulunması gerekir. Bu mineralleri evde kullandığınız çeşme sularında yada hazır sularda bulamazsınız. Bu mineralleri suyunuza ekleyecek teknolojiye sahip olan tek marka Royal Green’dir. Bu markaya ait olan su arıtma cihazı çeşitleri, sahip olduğu mineralli su teknolojisi ile suda bulunması gereken minerallerin eklenmesini sağlar. Bunu aşağıfaki şekilde açıklayalım;

Mineral filtresi nedir ve özellikleri nelerdir;

 • Royal Green su arıtma cihazı çeşitlerinde bulunan mineral filtre, suya gerekli minerallerin eklenmesini sağlayan, özel teknoloji ile üretilmiş olan bir filtredir.
 • Bu filtre USA malıdır ve tamamen organik olarak üretilmiştir.
 • Fitrenin içinde hiçbir şekilde tatlandırıcı veya aroma kullanılmamıştır.
 • Bu filtrede sağlığınızı tehdit edecek hiçbir kimyasal maddeye yer verilmemiştir.
 • Filtrenin üretiminde tamamen organik olan plastik ham maddeler kullanılmıştır.
 • Bu filtre, suyunuzda bulunması gereken mineralleri tanır. Eksik olan minerallerin suyunuza eklenmesini sağlar.
 • Bu filtre ile suyunuza eklenecek olan mineraller 8 çeşittir.  Bunlardan en önemlileri ise kalsiyum, potasyum, lityum, sodyum ve magnezyum’dur. Bu mineraller bebeklerinizin sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.
 • Suyun mineral seviyesini zengin hale getiren bu filtre, uzun ömürlü olarak üretilmiştir.
 • Bu filtre ile elde ettiğiniz sular antioksidan etki gösterir. Bu sayede vücudunuzda bulunan hücrelere zarar veren serbest radikallerin atılmasını sağlar.
 • Mineral seviyesi yüksek olan sular sayesinde vücudunuzun dinçleşmesini sağlarsınız. Bu sular ile metabolizmanız hızlanır ve enerji kazanırsınız.
 • Zengin mineral içeren bu sular, vücudunuzdan mineral eksilmesini önleyerek, organlarınızın sağlıklı çalışmasına yardımcı olur ve onları korur. Ayrıca hücrelerinizin de korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

Mineral filtreli olan su arıtma cihazı Royal Green, bu özelliği ile uzman doktorların tavsiye ettiği bir markadır. Bu filtre ile tamamen doğal, organik ve sağlıklı su arıtımı yapabilirsiniz. Siz de hem kendi sağlığınızı güvenceye almak hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için Royal Green su arıtma cihazlarını tercih edin. Zengin mineraller ile bebeklerinizin sağlıklı gelişmesine yardımcı olurken, hastalarınızın da gerekli mineralleri almasını sağlayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı