Genel

Royal Green Ürünlerinin Tamamı Kalite Belgeli Üstün Cihazlardır

Royal Green Ürünlerinin Tamamı Kalite Belgeli Üstün Cihazlardır

Royal Green, Türkiye’nin en kaliteli su arıtma sistemleri üreticisi olan bir markadır. Bu markaya ait olan tüm cihazlar, uluslararası kalite standardı belgelerine sahiptir. Bu cihazların sadece bir parçası değil tamamı NSF, FDA ve Water Quality onaylarına sahiptir. Çünkü bu cihazlarda kullanılan parçaların tamamı insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak üretilmiştir.

Eğer sağlıklı su tüketmek istiyorsanız, tercih edeceğiniz su arıtma sistemleri mutlaka Royal Green markasına sahip olmalıdır. İşte nedenleri…

Neden Royal Green cihazlarını tercih etmeliyim;

 • Çünkü Royal Green markasına sahip olan tüm su cihazları, USA malıdır yani yüksek kalitede üretilmiştir.
 • Bu cihazlarda bulunan ve su arıtmak için gerekli olan filtreleme sistemlerinin tamamı %100 organik olarak üretilmiştir.
 • Filtrelerin hiçbirinde sağlığınıza zararlı olan yapay tatlandırıcı yada aroma gibi maddeler kullanılmamıştır.
 • Bu cihazlar ile elde edeceğiniz uyun kalitesi oldukça yüksektir ve sağlıklıdır.
 • Royal Green özel teknolojiler ile donatılmıştır. Bu teknolojiler, suya olması gereken sağlığı veren alkalin, Mineral ve Derox filtreleridir. Bu filtreler ile suyunuza 8 çeşit mineral eklenir, suyun antioksidan özelliği kazanması sağlanır ve suyunuzun ph derecesi 8,5 olur.
 • Royal Green su arıtma sistemleri için kullanılan filtreler tamamen şeffaf ve kimyasal olmayan maddelerden üretilmiştir. Bu nedenle sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsuru içermez.
 • Bu markanın cihazlarının su tankları çeliktir. Suyu yenileme ve her zaman taze tutma özelliğine sahiptir. Bu nedenle NSF tarafından onay almıştır.
 • Cihazlarda Avrupa Lüx aç kapa musluklar bulunur. Bu musluklar tamamen modern ve kullanışlıdır. Bu sayede Water Quality tarafından onay almıştır.
 • Bu markaya ait olan cihazlar bebekleriniz ve hastalarınız için gönül rahatlığı le kullanabileceğiniz suyu elde etmenizi sağlar.
 • Bu cihazların üstün olmasını sağlayan bir başka özelliği ise yeşil teknoloji ile üretilmiş olmasıdır. yani cihazlarınız kullanılırken elektrik tüketmez.
 • Cihazların bir diğer özelliği ise yer kaplamayan ergonomik yapıda ve kolay kullanılma sahip olmasıdır. Kurulumu da oldukça kolaydır.

Siz de sağlığınızı önemsiyor ve yarınlara güvenle bakmak istiyorsanız, su arıtma sistemleri için tercih edeceğiniz marka mutlaka Royal Green olmalıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı