Genel

Su Basıncını Optimize Eden Teknoloji Royal Green Ürünlerinde Var

Su Basıncını Optimize Eden Teknoloji Royal Green Ürünlerinde Var

Bazen kullandığımız çeşme sularının basıncı düşük olur. Bu basınç düşüklüğü pek çok makine ile birlikte su arıtma cihazlarınıza da zarar verebilir. Ancak Royal Green cihazları, düşük olan su basıncını yükseltebilen bir teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji, tezgah altı arıtma sistemlerinde bulunan membran filtrede mevcuttur. Suyun yüksek basınç ile en saf haline gelmesini sağlayan membran filtre, su basıncı düşük dahi olsa, basıncı yükseltir ve cihazınıza zarar gelmesini önler.

Royal Green ürünleri ile tamamen doğal ve sağlıklı su elde etmiş olursunuz. Çünkü bu markanın tezgah altı artıma sistemlerini diğerlerinden farkı, 8 aşamalı filtreye sahip olmasıdır. Suyun arıtılması için gerekli olan 5 aşamalı filtreye ek olarak Mineral, Detox ve Alkalin filtrelere sahiptir. Bu filtreler özel teknolojiler ile üretilmiştir ve su arıtma cihazlarına sonradan eklenebilir. Bu teknolojiye sahip olan tek marka Royal Green’dir. Bu teknoloji sonucunda elde ettiğiniz suların mineral seviyesi yüksek ve ph seviyesi 8,5 olur. Bununla birlikte antioksidan özelliği gösteren sular vücudunuzdaki toksin birikimlerinin atılmasını sağlar.

Eğer sağlıklı su tüketmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz marka mutlaka Royal Green tezgah altı arıtma sistemleri olmalıdır. Çünkü bu sistemlerin kullanımı oldukça kolaydır. Ergonomik olduğu için kesinlikle yer kaplamaz. 12 litre çelik su tankı kapasitesine sahiptir. Bu taklar NSF tarafından onay almış olan özel tanklardır. Sularınızın her zaman taze olmasını sağlar ve suyunuzu yenileme özelliğine sahiptir. Böylece çeşme suyu basıncı az olsa bile her zaman su arıta bilme imkanına sahip olursunuz. Üstelik bu işlem sırasında, cihazınız arıza vermez.

Tezgah altı arıtma sistemlerinde bulunan Avrupa lüx aç kapa musluklar ise tamamen modern bir görünüm sergiler. Böylece dekorasyonunuzun bozulması derdiniz olmadan, gönül rahatlığı ile Royal Green markasına sahip olan su arıtma sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Siz de sağlıklı yaşamak ve her zaman taze suya sahip olabilmek için Royal Green markalı su arıtma sistemlerini tercih edin. Suyunuzun bitmesi derdiniz olmadan, rahatça kullanabileceğiniz cihazlar ile sevdiklerinizin sağlığını ve kendi sağlığınızı her zaman koruyun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı