Genel

Royal Green Filtreleme Mekanizması Bakımından Oldukça Yüksek Kalitede Bir Markadır

Su arıtma cihazı, içme sularının normal seviyeye gelmesini, kir ve mikroplardan arınmasını sağlayan, özel teknolojiler ile üretilmiş mekanizmalardır. Bu mekanizmalar, sağlığımız için gerekli olan suyun mineral ve ph değerlerini ayarlamak ile yükümlüdür. Günümüzdeki içme sularının ne kadar kirli olduğunu düşünürsek, her ev ve iş yeri için bu cihazlar, zorunlu hale gelmiştir. Ancak su artıma cihazları alırken, tercih ettiğiniz marka da oldukça önemlidir. Bu konuda uzun yıllardır hizmet veren Royal Green, sizler için en son teknoloji ile üretilen su arıtma cihazlarını sunmaktan onur duymaktadır. Firmanın sahip olduğu cihazların tamamı, gerekli olan uluslararası kalite belgesine sahiptir.

Su arıtma cihazı özellikleri;

Su artıma cihazları ters ozmoz adı verilen teknoloji ile çalışırlar. Bu teknoloji suyun tam olarak temizlenmesini ve içilebilir hale gelmesini sağlamaktadır. Ters ozmoz teknolojisi için bazı filtrelerin cihazlarda bulunması gerekir. Bu filtrelerden şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Kaba tortu fitresi; bu filtre, su arıtma cihazı filtrasyonunun ilk aşamasını oluşturur. Bu filtrede suda bulunan kum, tortu, kil ve çamur gibi maddeler ayrıştırılır.
  • Granül aktif karbon filtresi; suyun arıtılması için ikinci aşama olan bu filtre, suda olması gereken renk, tat ve koku gibi durumları dengeler.
  • Karbon blok filtresi; bu filtrenin görevi de, ikinci aşamada olduğu gibi suyun tadını, kokusunu ve rengini düzenlemektir. Kaliteli bir içme suyunda olmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddelerin ayrıştırılmasını sağlar.
  • Membran filtresi; İdeal içme suyu üretmek için gerekli olan en önemli aşamadır. Bu aşamada sudaki partiküller, tortu ve kireç gibi maddeler arıtılır.
  • Post karbon filtre; membran filtreden çıkan tatsız ve ham olan suyun tadını içilebilir hale getirmek için kullanılan filtredir.

Royal Green teknolojileri nelerdir;

Yukarıda sayılan filtreler, her su arıtma cihazında olması gereken filtrelerdir. Ancak su arıtma cihazı farklı özellikler ve farklı teknolojiler de eklenebilir. Royal Green, su arıtma cihazlarına farklı filtreler ve teknolojiler de ekleyerek, sizlerin en sağlıklı suya ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu fitrelerden aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı