Genel

Royal Green Organik Su Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

Organik Su Nedir ve Nasıl Elde Edilir

Organik su, suyun en doğal ve saf hali anlamına gelir. Suyun doğada iki halde bulunduğu bilinmektedir. Bunlardan birincisi asidi halidir. Bu halde olan suyun ph değeri 7’nin altındadır. Asidik olan suyun vücudunuza çok sayıda zararı bulunur. Bu zararların en önemlisi ise hücrelerin yapısını bozması, bağışıklık sistemini zayıflatması ve hastalık almanızı sağlamasıdır. Suyun doğada  bulunan ikinci hali ise alkali halidir. Su alkali iken yani saf haldeyken, ph seviyesi 7’nin üzerindedir. Alkali suyun diğer adı organik sudur ve insan sağlığı için en faydalı olan su halidir. Organik su arıtma, çeşitli arıta sistemleri ile yapılabilir ancak her arıtma sisteminden organik su elde edemezsiniz. Bunun için sizlere tavsiye edebileceğimiz marka Royal Green su arıtma cihazlarıdır. Çünkü bu cihazlarda, organik su elde etmek için gerekli olan Alkalin filtre bulunur.

Organik su nasıl elde edilir?

Organik suyu elde edebilmek için suyu alkali haline getirmeniz gerekir. Çeşme suları, maalesef ki alkali değildir, asidik özelliğe sahiptir. Bu nedenle güvenle tüketemezsiniz ve mutlaka arıtmanız gerekir. ancak arıtma cihazları elde ettiğiniz sular da organik olmazlar. Bir suyun organik olabilmesi için alkali seviyesine gelmesi gerekir. Bunu sağlayabilmenizin tek yolu ise Royal Green organik su arıtma cihazlarıdır.

Alkali özelliği nedir

Royal Green cihazlarında bulunan alkalin filtre, suyun ph değerini 8,5 seviyesine getirir. Bu sayede hem sağlıklı hem de organik su elde etmiş olursunuz. Bu filtre ile elde etmiş olduğunuz sular, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu mineralleri almanızı sağlar. Elde etmiş olduğunuz organik su, metabolizmanızın dengeli çalışmasına yardımcı olur ve bağışıklık siteminizi güçlendirir. Ayrıca bu su, hücrelerinizin güçlenmesini ve yenilenmesini sağlar.

Organik su artıma cihazı olan Royal Green ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sular elde edebilir, çok daha sağlıklı yaşayabilirsiniz. Bu suları sevdikleriniz için rahatlıkla kullanabilir hatta bebeklerinizin sağlıklı gelişimini, bu sular ile sağlayabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden Royal Green su arıtma cihazlarını deneyin ve sağlıklı yaşamın keyfini çıkarın. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı