Genel

Sağlıkla Tüketebileceğiniz Onaylı Su Üreten Tek Cihaz Royal Green

Sağlıkla Tüketebileceğiniz Onaylı Su Üreten Tek Cihaz Royal Green

Kullandığımız sular yani çeşme suları, hem temizlik hem de sağlık açısından uygun değildir. bu sular her ne kadar belediyelerin arıtma sistemlerinde arıtılsa da, yeterli temizliğe ulaşamazlar ve asidik seviyeleri yüksektir. Bir suyun asidik seviyesinin yüksek olması, o suyun sağlıksız ve hastalık üretebilen bir su olduğu anlamına gelir. Bu nedenle hem içtiğiniz hem de yemeklerinizde kullandığınız suların sağlıklı ve temiz olması gerekir. Bu hem sizin sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığı için önemlidir. Bu özelliklerde olan suları hazır olarak satın almış olduğunuz markalar sağlayamaz. Eğer gerçekten sağlıklı ve organik su elde etmek istiyorsanız, çeşme sularınızı mutlaka arıtmanız gerekir. Bu işlemi yapabileceğiniz en güvenilir marka ise Royal Green cihazlarıdır. Çünkü bu cihazlar NSF onaylı su arıtma yapabilmektedir.

NSF onaylı su artırma nedir;

NSF, uluslararası bir kuruluştur. Bu kuruluşun sağlamış olduğu belgeler, kullanılan temizlik malzemelerinin gıda güvenliği açısından uygun olduğunu kanıtlamaktadır. bu kanıt, yurt içinde ve yurt dışında geçerlidir. Royal Green cihazları ise NSF onaylı su arıtma cihazlarıdır. Sularınızın temizlenmesi görevini üstlene bu cihazlar, gıda koşullarına uygun olarak, organik su elde etmenize yardımcı olur. Bu nedenle evlerinizde ve iş yerlerinizde mutlaka Royal Green markalı su artırma cihazlarını kullanmanız gerekir.

Bu cihazları  öne çıkan özellikleri nelerdir;

  • Bu cihazlarda kullanılan ham maddelerin tamamı NSF tarafından onaylanmıştır. Bu da son derece organik ve lezzetli su üretebildiğiniz anlamına gelir.
  • Cihazların sahip olduğu amerikan malı filtreler de NSF onayına sahiptir. Bu filtreler suyun temizlenmesinin yanında, suyun içinde bulunması gereken minerallerin eklenmesini sağlar. Suyunuza eklene 8 çeşit mineral sayesinde, bebekleriniz ve hastalarınız için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sular elde edersiniz.
  • NSF onaylı su arıtma yapabilen bu cihazlardan elde edilen sular, detox özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasını sağlar.
  • Bu cihazlar ile etmiş olduğunuz sular alkali seviyesindedir. Yani suyun ph değeri 8,5’tur. Bunun anlamı ise elde etmiş olduğunuz suyun tamamen sağlıklı, güvenilir ve organik olduğudur.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı