Genel

Evinize Gelen Çeşme Sularının Arıtması Yetersiz

İnsan vücudunun dört üçünü oluşturan su hayatın da dörtte üçünde kullanılan, yaşamın yapı taşlarından biridir. Evlerde musluklardan akan çeşme suyu yemek yapımında, meşrubat tüketiminde ve içme suyu olarak kullanılıyor. Gözle görülmeyen yüzlerce zararlı iyon ve kireç gözle görülmediği için sağlıklı olduğu düşünülen çeşme suları hayati tehlikelere sebep oluyor. Mineral filtre ile suyu özüne döndüren Royal Green ürünleri ile sağlıklı su kullanabilirsiniz.

MİNERAL FİLTRE NEDİR?

İçeriğindeki ağır metal ve kireç bileşenleri ile sağlığa zararları saymakla bitmeyen çeşme suları tehlike saçıyor. Standart arıtımdan geçen çeşme sularının içme suyu olarak kullanılabilmesi için yeteri kadar arıtılamaması su bardaklarını mikrop yuvasına çeviriyor. Sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için iyi arıtılmış olması gereken suyun çeşmeden aktığı hali, ne yazık ki içme suyu olarak kullanmaya elverişli değil. Basit testlerle bile ortaya çıkan içerik, çeşme suyunun kullanılamaz olduğunun en büyük ispatı. Çeşmeden akan sistem suyunu kullanılabilir hale getirmek ise Royal Green su arıtma cihazları ile mümkün. Mineral filtre uygulaması ile 8 kademeli arıtma sağlayan su arıtma cihazları gözle bile fark edilebilir derece temizlik sağlıyor.

SU ARITMA MALİYETİ

Çeşme sularını zararlı iyonlar ve kireçten ayıran mineral filtre uygulaması iki ayrı bölümde bulunan su kütlelerinin basınçla ortada bulunan filtreden geçmesi olarak tanımlanabilir. Tüm zararlı maddeleri sudan ayıran bu sistem ile içilebilir sağlıklı suya kavuşmak mümkün. Çeşme suyunu içme suyu olarak kullanamayanların yöneldiği damacana su teminine göre daha sağlıklı ve taze su alabileceğiniz su arıtma sistemleri ile damacana su maliyetinden çok daha düşük bir maliyetle ömür boyu temiz su sahibi olabilirsiniz.

SU ARITMA SİSTEMİ AVANTAJLARI

Mineral filtre uygulaması ile çalışan ve suda bulunan kireç, asit, mikrop ve iyonları tamamen temizleyen Royal Green su arıtma cihazları ile bir kez düşük maliyet ödeyerek ömür boyu damacana su masrafından kurtulabilirsiniz. Maddi kazancın yanı sıra şişeleme tekniğine kıyasla çok daha taze ve oksijen zengini su içebileceğiniz su arıtma sistemine sahip olmak için rosuaritma.com adresindeki ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı