Genel

Evinizde Nasıl Organik Su İçeriz?

Evinizde Nasıl Organik Su İçeriz?

Suyun en doğal hali olarak tanımlanan organik su bilimsel adı ile alkali sudur. Alkali su içeriğindeki doğal mineralleri suyun kendi özünden elde eder. Organik su bünyesindeki mineralleri işleyerek herhangi bir kimyasal katmadan pH derecesini yükselten alkali su cihazı evinizde organik su içme imkanı sunar.

Yüksek pH değerine sahip su imkanı

Suyun oksijen değerini yükselterek zararlı minerallerden tamamen arındıran alkali su ile organik su konforunu yaşamanız mümkün. Evde sağlıklı ve doğal su tüketimini sağlayan alkali su sistemi sudaki zararlı bileşenleri ayıklar. pH seviyesini yükselterek sudaki oksijeni maksimum seviyeye çıkaran sistem ile vücuttaki asidik toksinlerin atılması mümkün olur. Sağlıklı su tüketiminin her yaş grubundaki insanlar için oldukça önemli olduğu gerçeği, alkali suyu daha önemli kılmaktadır. Çeşme sularında edinilen kireç ve pas gibi ağır metaller de sağlık için kalıcı hasarlar oluşturacak birer tehdittir. Yapılan araştırmalar arıtılmamış çeşme sularının yüksek potasyum ve magnezyum içermesi hasebiyle tansiyon hastaları için de büyük tehdit oluşturduğu yönünde.

Alkali su nasıl yapılır?

Alkali su tüketme imkanına sahip olabilmek için alkali su cihazı edinmeniz gerekir. Bütçenize ve kullanım sıklığınıza göre en uygun cihazı seçerek kolay bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz. Titanyum kaplamalı arıtma cihazları ile kademeli arıtma işlemi sonrası sağlıklı ve doğal su tüketiminin farkına varacaksınız. Kilo kontrolünde de önemli rol oynayan alkali su ile bağışıklık sistemleri, mide faaliyetleri, böbrek ve karaciğer işlevleri de kolaylaşır. Güçlenen vücut yapısı ile daha zinde ve enerjik hissetme imkanı alkali su sistemi ile evinizde. Sağlıklı ve kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça ekonomik olan bu sistem ile damacana su derdinden kurtularak hazırlanma aşamasını dahi bilmediğiniz sağlıksız sular tüketmekten uzakta, taze ve organik su tüketebilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü öneriyor

Maliyeti bakımından damacana suya oranla çok daha düşük bir bütçe gerektiren alkali su cihazı Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen sağlıklı su tüketim şartlarını ve faydalarını yaşamanızı sağlar. Sağlıklı ve organik suyun faydalarına yönelik yapılan araştırmalar neticesinde hastalık oranını yüzde 80 azalttığı ve sağlık ve uzun ömürlü yaşamın kapılarını araladığı kesinleşen alkali su sistemi sizin ve çocuklarınızın sağlığı için son derece faydalıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı