Genel

Royal Green su arıtma cihazı suyu nasıl arıtır?

Royal Green su arıtma cihazı suyu nasıl arıtır?

Royal gren su arıtma cihazı suyunuzu 8 aşamalı şekilde arıtmaktadır. Sekiz adet filtreden suyunuzu geçirdikten sonra tüm değerleri düzenleyerek sağlıklı ve lezzetli su tüketmeniz için size yardımcı olur.

Bu aşamalardan bahsedecek olursak

5 Micron kapaklı kaba tortu filtresi pentek Usa: 5 adet mikron kapaklı tortu filtresi ile ters ozmos filtresinin ilk aşamasıdır. Su içerisinde bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi suyun içerisinde bulunmaması gereken maddelerin arıtılmasını sağlayan filtredir. GAC Granül Aktif Karbon Filtresi Pentek USA: Granül aktif karbon filtresi ters ozmos filtresinin ikinci aşamasıdır. Suda bulunan renk, tat ve koku dengesini düzenlemektedir. Daha Kaliteli su içmeniz için musluk suyunda bulunan klor ve diğer kimyasal maddelerden arınmasını sağlar. Su arıtma cihazı ile daha saf ve daha sağlıklı su tüketimi yapabileceksiniz.

CTO Karbon Blok filtresi Pentek USA: CTO karbon blok filtresidir ters ozmos filtresinin ikinci aşamasıdır. Su içerisindeki renk, tat ve koku dengesini düzenlemektedir. Musluktan akan su içerisinde bulunan klor veya kimyasal maddeleri temizleyerek daha sağlıklı su tüketmenizi sağlar.

Ters Ozmos Membran Filtresi Dow Filmtec:  Membran filtre, ters ozmos filtresinde dördüncü ve en önemli olan aşamasıdır. Yüksek basınç yardımı ile süzgeçten geçirilerek suyun içerisinde bulunan nano tortu partikül, ,ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden temizlenmesini sağlamaktadır.

Omnipure Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre: ham sudur. Birçok kişi suyun tadını beğenmez Bu filtre aracılığı ile olduğu hamlıktan çıkarır ve içimini oldukça lezzetli bir hale getirir. Membran filtreden çıkan suyun saf olup olmadığını kontrol eder içim olarak tamamen dil lezzetinize uygun hale getirir.

Mineral Filtre Pentek USA: Bu filtre ters ozmos yöntemi kullanılan ek olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya ekstra olarak mineral ekleyerek yüksek oranda mineral içermesini sağlamaktadır. Metabolizmanızı hızlandırarak enerjinizi arttırıp dinçleştirir.

Alkali Filtre Pentek USA:  Alkalin filtre ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenen teknolojidir. Vücudunuzun ihtiyacı olan mineralleri üretir. Yüksek oranda PH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç sağlamaktadır. Su arıtma cihazı royal green ile sağlıklı ve saf su elde edebileceksiniz.

Bioseramik İnfirared Filtre Pentek USA: Detox filtre su arıtma cihazlarının sistemlerine ek olarak eklenebilecek bir teknolojidir. Vücudunuzda bulunan toksinlerin atılması konusunda yardımcı olur ve aynı zamanda vücudunuzdaki toksinlerin birikimlerinin önüne geçer.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı