Genel

Royal green su arıtma cihazının diğerinden farkları

Royal gren su arıtma cihazlarının diğerlerinden farkı

Günümüzde eminim herkesin başına gelmiştir.  Diğer su arıtma cihazları su basıncı olmadığında zarar görmektedir. Royal green cihazlarının bir diğer özelliği su basıncının az olduğu durumlarda suyun basıncını yükseltme özelliğine sahiptir. Şık ve kibar görüntüsü ile evinizde tezgahınızın altına yerleştirebilirsiniz. Bugüne kadar kullandığınız su arıtma cihazlarından ettiğiniz tüm şikayetleri royal gren ürünü ile gidereceksiniz. Tezgahınızın altına yerleştirdiğiniz su arıtma cihazınızın membran filtresi sayesinde suya basınç vermektedir. Suyunuzun yüksek basınç ile en saf haline getiren membran filtre evinizin su basıncı düşük olması durumunda bile suyun basıncını yükseltir ve cihazınızın zarar görmesinin önüne geçer.

Royal green ürünleri sayesinde tamamen doğal ve sağlıklı su elde edeceksiniz. Neden mi diye soracak olursanız bu markanın tezgah altı arıtma sistemlerinden bir diğer farkı ise 8 aşamalı bir filtreye sahip olmasıdır. Suyu arıtmak için gerekli olan beş aşamalı filtreye mineral detox, alkalin filtrelerine de sahiptir. Bu filtreler su arıtma cihazı royal green markası tarafından özellikle üretilmiştir. Bu teknolojiye tek sahip olan firma royal grendir.  Bu teknoloji ile elde ettiğiniz suların mineral seviyesi oldukça yüksek ve PH seviyesi 8.5 olur. Bunun ile birlikte antioksidan özelliğine sahip sular vücudunuzdaki toksinlerin birikmesinin önüne geçer.

Sizde sağlıklı ve lezzetli su tüketmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz marka royal green su arıtma cihazı markası olmalıdır. Neden diye soracak olursanız bu sistemlerin kullanımı oldukça kolaydır. Ergonomik olduğu için evinizde fazla bir yer kaplamaz. 12 Litrelik çelikten yapılma su tankı bulunmaktadır. Bu tanklar NFS tarafından onaylı özel tanklardır. Suyunuzun sürekli olarak taze kalmasını sağlar ve suyunuzu kendi kendine yenileme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede çeşme suyunuzun basıncı az olsa dahi her zaman su arıtma işlemini yapabilirsiniz. Bunlara rağmen işlem sırasında cihazınız +  –  arıza vermez.

Tezgah altında arıtma sistemlerinin üzerinde olan Avrupa lüx açılıp kapanan muslukları ile tamamen modern bir görüntü sergilemektedir. Bu sayede dekorasyonunuz bozulmadan gönül rahatlığı ile royal green markasına ait olan su arıtma sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı