Genel

Su Molekülünün Üstün Özellikleri

Su Molekülünün Üstün Özellikleri

Yaşamın binlerce yıldır devam eden ahengi elbette suyla mümkün. İnsan hayatının vazgeçilmez unsuru su molekülleri renksiz ve kokusuzdur. İçeriğine sonradan katılan materyaller suya tat ya da koku verir. Zararlı maddeler ile birleşen günümüz şebeke suları ise arıtıcı filtresi aracılığı ile temizlenerek doğal haline döner.

SU MOLEKÜLLERİ RENKSİZDİR

Tabiatta bolca bulunan su günümüzde temiz ve içilebilir halde bulunması zorlaşan bir madde haline geldi. Dünyanın 4 parçadan oluştuğunu varsayarsak bunun 3 parçası sudan oluşuyor ancak içilebilir su oranı tüm bu istatistiklerin sadece yüzde ikisidir. İnsan hayatını devam ettirebilmesi için temiz ve taze suya ihtiyaç duyarken kentsel yaşamda temiz su ihtiyacı su arıtma sistemleri aracılığı ile karşılanıyor. Çeşmelere gelene kadar birçok zararlı madde ve virüs bulaşan şebeke suyu ev su arıtma sistemlerinden arıtıcı filtresi sayesinde ilk günkü doğallığına kavuşuyor. Moleküler yapısı iki hidrojen ve bir oksijenden oluşan suyu tabiattaki renksiz ve kokusuz haline çeviren bu sistem sayesinde günlük taze ve temiz su tüketmek mümkün.

ORGANİK FİLTRELER UZUN ÖMÜRLÜDÜR

0 derecede katı hal alan ve 100 derece gaz haline geçen su oda sıcaklığında sıvı haldedir ve deniz seviyesinden yukarı çıkıldıkça havadaki su molekülü sayısı giderek azalır. 2 farklı gaz bileşeninden oluşan su kan hücrelerinin enerjiyi diğer hücrelere ulaştırmasından beyin fonksiyonlarına kadar vücudun her alanında önemli rol üstlenmektedir. Ev su artıma sistemlerinde arıtıcı filtresi tarafından temizlenen suda zararlı bakteri ya da ağır metal tamamen arındırılır. Sağlıklı su tüketiminin arıtıcı sistemler ile yaygınlaştığı günümüzde Royal Green arıtıcı ürünleri organik filtreleri ile sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Suyun yapısına kimyasal bir müdahalede bulunmadan tamamen organik bir şekilde gerçekleştirilen arıtma işleminde katkı maddesi ya da bileşen kullanılmaz. Doğal filtreler ile minimal düzeyde gözeneklerden geçirilen su içinden sadece su moleküllerinin geçebileceği yapıdaki filtrelerde arındırılır. Rahat için konforunu faydalı mineraller ile zenginleştirilen arıtma suyunda bulabilirsiniz. Gününü her saati taze su kullanabileceğiniz bu sistem ile evlerinizden çeşme suyunun taşıdığı hastalık riskini uzak tutun.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı