Genel

Tüm Binada Su Arıtma Cihazı Kullanımı

Tüm Binada Su Arıtma Cihazı Kullanımı

Sadece içme suyunuzu değil de tüm binanın suyunu arıtmak istiyorsanız en kolay yol depoya giden suyu arıtmaktır. Tabi burada deponun temiz olması son derece önemlidir.

10’’5 Mikron Sediment Filtre

Şebeke suyundaki kaba tortuları şebeke çalışmalarından oluşan kum, çamur gibi kirlilikten arındırır.

10’’ Shell Kap Silifoz Filtre

Şebeke suyu içerisinde kireci yok etmektedir. Böylelikle kullandığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, doğalgaz kombisi gibi elektrikli ev aletlerini kireçlenmeye karşı korumaktadır. Ayrıca ömrünü uzatır.

1’’ Blok Karbon Filtre

Şebeke suyunda kimyasal kirliliği ve kokuyu temizlemektedir.

Kabinet Tip Kompakt ( Daire Girişi Su Arıtma)

Estetik ve standart kullanımlarının kolay olduğundan sıklıkla tercih edilen tam otomatik yumuşatma sistemlerdir. Bu sistemler de reçine ve tuz kabı beraberdir. Genel olarak müstakil evler, tek daireler, yazlıklar, villalar, barlar ve restoranlar, fırınlar, buz, çay ve kahve makineleri öncesiyle bujar jeneratörleri ve kalorifer kazanlarının öncesinde kullanılmaktadır.

Sistemlerin tamamında ise ISO – FOOD GRAD ( Gıda Tüzüğüne Uygunluk) NSF, standart belgesine sahip reçine minerali kullanılmaktadır.

Evlerde kullanılan her 100 litre suyun 99 litresi çamaşır, duş, yemek pişirme, benzeri teknolojik kullanımlar için tüketilmektedir. Bu 99 Litre su normalde sert su olarak bilinmektedir. Sert sudan kaynaklanan bazı sorunlar bu zamanlarda herkes tarafından bilinmektedir. Boruların tıkanması, yüksek enerji faturaları, cilt sorunları, buhar kazanlarının kireçlenmesi gibi sorunlar yaratabilmektedir. Tüketilen su, kireçten arındırıldığında muslukların, su tesisatının ve makinelerin hizmet ömürleri de uzamaktadır. Daire girişi su arıtma sistemleri enerji ve deterjan tüketimini yüzde otuz, yüzde altmış oranlarında azaltmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı