Genel

Çeşme Sularının İçindeki Klor Değeri Oldukça Fazladır

Çeşme suyunu içme uyu olarak kullananların yakından bildiği kötü koku aynı zamanda hastalık kaynağıdır. Bu kötü kokuya sebep olan klor maddesi kent şebekelerinde biriken suyun mikrobunu kırmak için karıştırılır. Bazı virüs ve bakterileri öldüren bu klor çeşme suyunda oldukça fazladır ve sağlığa zararları da azımsanmayacak kadar büyüktür. Alkalin su arıtma cihazı ile hem virüs ve bakterilerden tamamen arınmış sağlıklı su tüketin hem de klor gibi ek maddeler bulunmayan doğal suyun keyfini çıkarın.

SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞINI KORUYUN

Suyu klor gibi kimyasal maddeler katmadan temizleyen alkalin su arıtma cihazı ile organik yollarla su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. RoyalGreen arıtma cihazlarında kullanılan yeşil teknoloji ile su ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda çevreye katkı sağlayabilirsiniz. Artan çevre kirliliği ile gittikçe önem kazanan temiz su ihtiyacınızı sağlıklı ve doğal yollarla karşılayabileceğiniz arıtma sistemi, suyu genel moleküllerine ayırarak her bir parçasını süzgeçten geçirir. Bu sayede kimyasala ihtiyaç kalmadan tazelenen suyu hastalık tehdidi olmadan kullanabilirsiniz. Çeşme sularının yetersiz arıtması ve bu arıtma sırasında kullanılan bol miktarda klor kullanımı imkansız kılmaktadır. Mide ve böbrek işleyişine darbe vuran bu maddeden korunarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmamak için alkalin su arıtmaya geçebilirsiniz.

ALKAİ SUYUN PH DERECESİ YÜKSEKTİR

Arıtma cihazları kolay kurulum ve düzenli servis hizmeti ile sizi ek masraflardan ve vakit kaybından kurtararak kısa sürede kullanmaya başlamanızı sağlar. Çeşmelerinizden şebeke suyu ile hastalık ve ağır metaller akmasını istemiyorsanız kısa sürede alkalin su arıtma cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel tasarlanan filtreleri ile suyu organik olarak temizleyen bu arıtma sisteminde doğal mineraller suya eklenerek hem sağlıklı bir su tüketimi hem de doğallık sunuluyor. Bebek ve çocuklarda etkisi daha büyük hissedilen suyun sağlıklı olması, beyin gelişimi ve organların yeteri kadar çalışması için son derece önemlidir. Yemekten daha büyük bir öneme sahip olan suyun kalitesi alkali su ile üst seviyelere çıkar. pH değeri oldukça yüksek sağlıklı su tüketerek yeteri kadar oksijen almakta mümkün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı