Genel

Özellikle Büyük Şehirlerde Şebeke Suyuna Pis Su Karışıyor

Özellikle Büyük Şehirlerde Şebeke Suyuna Pis Su Karışıyor

Evlerde ve işyerlerinde çeşmelerden akan su kilometrelerce uzunluğa ulaşan taşıma boruları ile geliyor. Şebekede toplanarak yetersiz bir arıtma işleminden geçen bu su zaten kireç ve klor ile kirlenirken arada gerçekleşen bir kaçak veya kırılma nedeniyle çeşme sularına bazı zamanlarda atık su karışıyor. Oldukça sağlıksız bir hal alan çeşme suyunun bu zararlarından korunmak için uygun arıtıcı fiyatları arasından dilediğinizi seçerek su arıtma sistemlerine geçebilirsiniz.

HEM EKONOMİK KAZANÇ HEM SAĞLIK SUNUYOR

Kentsel yaşamda tek bir merkezde toplanarak buradan dağıtılan şebeke suyu, çeşmelere ulaşana kadar birçok kirli boru ve ortamdan geçiyor. Yaşanan teknik aksaklık ya da aşıma borularındaki kaçaklar nedeniyle çeşme sularına pis su karışması ise sıkça yaşanan bir urumdur. Klor, kireç ve ağır metaller içeren çeşme suyuna bir de atık su eklenince içme suyu olarak kullanılması imkansız hale geliyor. Kanalizasyon suları ile karışan çeşme suyunu yemeklerde ya da içme suyu olarak kullanamayan insanlar ise uygun arıtıcı fiyatları arasından kendi bütçesine göre bir seçim yaparak arıtma sistemlerini tercih ediyor. Ömür boyu harcanacak olan hazır su masraflarından kurtularak küçük bir yatırımla sağlıklı suya kavuşabileceğiniz bu sistem ile hem ekonomik kazanç hem de sağlık elde edebilirsiniz.

ÖMÜR BOYU SAĞLIKLI SU TÜKETİN

Suyu farklı aşamalardan geçirerek tamamen temizleyen arıtma sistemleri organik filtre bölümünde faydalı mineraller de ekleyerek daha kolay bir içim imkanı sunar. Sağlıklı su tüketimini mümkün kılan bu sistem sayesinde haftanın her günü ve günün her saati sağlıklı su tüketebilirsiniz. İnsan vücudu çin gerekli olan ph derecesine sahip oksijen zengini arıtılmış su, daha sağlıklı ve enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Kandaki oksijen miktarını artırarak enerji dağılımını ve vücut ısısını dengeleyen suyun işlevlerini yerine getirebilmesi ancak temiz ve doğal olması ile mümkündür. RoyalGreen arıtma cihazları uzun yıllar garanti kapsamında tutularak ömür boyu kullanmanıza olanak sağlar. Düzenli servis bakımı ve belirli aralıklarla gerçekleştireceğiniz filtre değişimi de cihazınızın performansını her zaman en üst seviyede tutacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı