Genel

Yüksek Mineralli Suyun Faydaları

Yüksek Mineralli Suyun Faydaları 

Katı gıdaları tüketirken sağlık için uygunluğu ve vitamin ve mineral içeriği test edilir. Tıpkı yemeklerdeki gibi su ihtiyacını karşılarken de mineral bakımından zengin olan sağlıklı su tercih edilmelidir. Yüksek mineralli su sayesinde her yudumda sağlık kazanmanız mümkün. Çeşme suyu gibi sağlıksız sular yerine alkali su cihazı ile elde edilen yüksek mineralli su tüketilmelidir.

ARITILMIŞ SU %100 DOĞALDIR

Sağlıklı bir ömür sürmek için oksijen bakımından zengin, yüksek mineralli su tüketmek oldukça önemli. Besinler ile elde edilen enerjiyi su ile hücrelere taşıyan kan, oksijen miktarı yeterli olmayan bayat sularla bu işlemi gerçekleştiremez. Kronik yorgunluk ve enerji düşüklüğüne sebep olan bu durum ile karşılaşmamak için taze ve oksijen zengini su tüketmek gerekir. Suyun tüm işlevlerini yerine getirerek sağlık dağıtması tazeliğine ve mineral oranına bağlıdır. Günümüzde doğal kaynak suları mineralli su ihtiyacında kullanılsa da hem ekonomik ölçütler hem de artan toprak kirliliği ile bozulan kaynaklar nedeniyle alternatif arayışı da önem kazanmıştır. Bu kapsamda tamamen organik ve mineralli su konforunu evlere taşıyan alkali su cihazı ile % 100 doğal su tüketmek mümkün. Çeşme suyu gibi zararlı madde bakımından oldukça tehlikeli suları dahi tamamen arıtarak doğal haline getiren bu cihaz ile yüksek mineralli su tüketebilirsiniz.

GÜNÜN HER SAATİ TAZE SU

Çeşme suyunda bulunan kireç ve klor gibi maddelerin dışında zararlı birçok elementte hem içim konforunu düşürüyor hem de uzun vadede ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlıyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları ile böbrek yetmezliği gibi ölümle sonuçlanan organ iflaslarına neden olan çeşme suyu yerine mineral zengini arıtılmış su kullanmak size ciddi yarar sağlayacaktır. Ekonomik olarak da kazançlı çıkacağınız alkali su cihazı hazır sulara ömür boyu harcayacağınız masraf göz önünde bulundurulunca sağlıklı su konforunu oldukça uygun fiyata edinebilirsiniz. Ömür boyu çeşmelerinizden oksijen zengini doğal su akmasını sağlayan arıtma sistemleri suyu organik filtreler ile mineral eleyerek temizler. Kimyasal hiçbir süreç yaşanmadan temizlenen su günün her saatinde çeşmelerinizden taze olarak akar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı