Genel

Alkali Suyun Yararları ve En İyi Alkali Su Özellikleri

Alkali Suyun Yararları ve En İyi Alkali Su Özellikleri

Çeşmelerden akan kirli ve sağlıksız suları içme suyu olarak gönül rahatlığı ile kullanmak imkansızdır. Toplandıkları şebeke merkezinde yetersiz bir arıtmadan geçen bu sular klor ile karıştırılarak mikrobu kırılır ancak klor sudan ayrıştırılmadan evlere dağıtılır. Daha sağlıklı ve temiz olan alkali su elde etmek için su arıtma cihazına sahip olmak gerekmektedir. Bu cihazlar su arıtımı ile çeşme suyunu tamamen temizleyerek sağlık sunar.

GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TÜKETİN

Organik filtrelere sahip alkalin su arıtma cihazları ile elde edebileceğiniz alkali su vücudun suya olan ihtiyacını gidermesi noktasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Sağlıklı ve içilebilir bir suyun sahip olması gereken minimum pH oranı 7.35 iken alkali suda bu oran çok daha yüksektir. Bu sayede kan hücrelerinin vücuda taşıdığı oksijeni ve enerjiyi eksiltmeden ulaştırabilmesi mümkün olur. Günlük belirli oranda alkali su tüketen birisi daha enerjik ve zinde olacaktır. Oksijen miktarı az olan düşük ph’lı sularda kan yeteri kadar oksijen alamadığı için enerji taşıma işlemini de uç hücrelere gerçekleştiremez. Bu durumun önüne geçmek için sizin ve sevdiklerinizin gönül rahatlığı ile kullanabileceği su alkali su arıtımı ile elde edilen sağlıklı su olmalıdır.

7 GÜN 24 SAAT SAĞLIKLI SU

Çeşme suyuna alternatif olarak düşünülen hazır paket sularda da benzer tehlikeler varlığını sürdürmektedir. En net görülen tehlike, suyun uzun süre plastik kaplarda muhafaza edilmesi nedeniyle kanserojen madde içerme ihtimalinin yüksek olması ve uzun süren muhafaza sürelerinde suyun tazeliğini kaybetmesidir. Daha sağlıklı ve günün her saati taze su tüketmek için su arıtımı sistemlerine geçerek yüksek ph dereceği bol su tüketin ve sağlıklı su konforunu evinize taşıyın. İçme suyu olarak ve yemeklerinizde sağlıksız sular kullanarak vücudunuzu uzun vadede kalıcı hastalıklara teslim etmemek için zararlı maddelerden %100 oranında arıtılmış temiz su tüketmeniz gerekir. Royal Green su arıtma sistemleri ile bu suyu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Kolay kurulum ve uzun ömürlü yapısı ile su arıtma cihazları 7 gün 24 saat sağlıklı su tüketimini mümkün kılmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı