Genel

Su Arıtma Cihazlarının Sağlığa Olumlu Etkileri

Çevre kirliliği ve sanayileşme ile kirlenen içme suları insan hayatının devamını tehlikeye atan ciddi bir problemdir. Hali hazırla dünya ülkelerinin yüzde 70’inde başlayan temiz su seferberliği ile su arıtma cihazları kullanımı birçok ülkede zorunlu kılındı. Ülkemizde de son 10 yılda kullanımı ciddi oranda artan bu cihazlar insan sağlığı için oldukça faydalı sonuçlar veriyor.

SAĞLIĞA FAYDALARI MİDEDEN BAŞLIYOR

Çeşme suyunun içeriğindeki yüksek asit mide problemleri başta olmak üzere sağlık sorunlarının zeminini oluşturuyor. Sağlık kuruluşları tarafından yürütülen araştırmalar böbrek yetmezliğine varan taş oluşumları ve kronik halsizlik şikayetlerinin kaynağı olarak sağlıksız su tüketimini gösteriyor. Bu noktada devreye giren su arıtma cihazları kirli suyu doğal haline getiren titiz bir arıtma işlemi sunuyor. Farklı aşamalardan geçirilen su önce ağır metaller ve yabancı cisimlerden arındırılıyor, sonra kötü koku yayan klor ve kireç gibi maddeler temizleniyor. Suyu daha da küçülterek moleküler düzeyde temizleyen sonraki aşamalarda da %100 temizlik sağlanarak kullanıcıya organik ve taze su tüketme imkanı doğuyor. Suyu kimyasal işlem görmeden tüketebileceğiniz arıtma cihazları ile ömür boyu hazır su masrafından da kurtulmuş olacaksınız.

ROYAL GREEN ÜRÜ KATALOĞU GÖZ DOLDURUYOR

Hem sağlık açısından hem de ekonomik anlamda katkı sağlayan su arıtma cihazları kolay kurulumu ve uzun ömürlü kullanım fırsatı ile evinizde hastalık yayan çeşme sularından kurtulmanın en kalıcı çözümüdür. Pratik ve masrafsız bir şekilde günün her saati taze su tüketmenize olanak sağlayan bu cihazlar suyun oksijen seviyesini de artırdığı için kronik halsizlik gibi şikayetler ile böbrek ve mide rahatsızlıkları ortadan kalkar. Uzun vadede kansere varan hastalıklar türeyen çeşme suyu kullanımına oranla çok daha sağlıklı olan arıtma sistemleri suyun ph değerinin de ideal seviyeye ulaşmasını sağlar. Ortalama bir insan vücudunun varlığını sürdürebilmesi için kandaki ph oranının 735 derecen az olmaması gerekir. Arıtma suyu kullanarak bu oranı çok daha yukarıda tutabilirsiniz. Yapmanız gereken Royal Green ana sayfasında bulunan arıma cihazlarını inceleyerek size en uygun olanı kolaylıkla sipariş etmektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı