Genel

Suyun Fiziksel Özellikleri

Doğada bulunan en temiz ve saf hali ile tatsız ve renksizdir. Faydalı mineraller ile içimi kolaylaşan ve sertlik derecesi düşen suyun asidik özelliklerinden arınması içimini daha da kolaylaştırır. Günümüzde bulunması zor olan doğal suyu temin etmenin en güvenli yolu ise uygun su arıtıcı fiyatları arasından dilediğinizi seçerek kullanmaya başlamanızdan geçiyor.

SEVDİKLERİNİZİ ÇEŞME SUYUNUN ZARARLARINDAN KORUYUN

Sesi ve manzarası ile huzur veren su, temiz ve sağlıklı yapısıyla da insan vücuduna yaşam veriyor. Moleküllerin içeriğindeki oksijen ile kan hücrelerinin vücuda enerji ve oksijen taşımasına yardım eden suyun temiz olması oldukça önemlidir. Kent yaşamında çoğunlukla tüketilen çeşme sularının arıtılmış olduğu kanaati oldukça yanıltıcıdır. Tek bir merkezde toplanarak burada yetersiz bir arıtma işlemine tabi tutulan şebeke suyu hem içeriğindeki ağır metallerden arınmıyor hem de evlerinize gelene kadar geçtiği eski ve yıpranmış borularda demiz tozu ve pas gibi maddelerle karışıyor. Bunun sonucunda ortaya çıkan sağlıksız ve hastalık kaynağı suyu tüketmek uzun vadede ciddi sağlık sorunlarını peşinen kabul etmek ve göze almak ile eşdeğerdir. Bu gibi sağlık sorunlarından kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için yapmanız gereken size en uygun su arıtıcı fiyatları arasından seçiminizi yaparak kolaylıkla kullanmaya başlamaktır.

DÜZENLİ BAKIM YAPTIRARAK ÖMÜR BOYU KULLANIN

Kısa vadede bile etkilerini halsizlik ve mide ağrıları ile gösteren çeşme suyunun içeriğindeki en tehlikeli maddeler kireç ve klordur. Çok yoğun şekilde bulunan klor kötü koku yaparak su tüketim konforunu düşürdüğü gibi vücudun kimyasal alımını da kat be kat artırır. Uzun vadede böbrek taşı oluşumu, böbrek yetmezliği, kanser, sindirim sistemi enfeksiyonları, sık sık gribal enfeksiyon ve beyin tümörü gibi ölümcül hastalıklara zemin hazırlayan çeşme suyunu tüketirken bir kez daha düşünmeniz gerekiyor. Royal Gren su arıtıcı ürün sayfasında farklı su arıtıcı fiyatları ve modelleri hakkında inceleme yapabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amacınıza en uygun arıtma sistemini seçtikten sonra kısa sürede kurulumun gerçekleşmesi için servis desteği sağlanmaktadır. Kullanım sırasında da düzenli aralıklarla filtre bakımı ve temizliği yaptırmak cihazın kullanım ömrünü uzatacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı