Genel

Musluk sularını neden içmiyoruz?

Musluk sularını neden içmiyoruz? Günümüzde bilinçli insanlar çamurlu ve paslı, kötü koku ve tatlı, sert, içinde mikrop arsenik ve nitrit gibi zararlı karışımlar olabilecek musluk sularını içmektense su ‘satın almayı’ tercih ediyor. Suyu satın almak ne derece mantıklı? Kaynak suları çevre kirliliğinin tehdidi altındadır.

Klorlanmadığı için daha riskli, beklediği için ise bayat olabilir. Her an bitecek endişesi, sipariş verme ya da taşıma zahmeti ve en önemlisi ödediğiniz para size yük olmuyor mu? Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizi tedirgin etmiyor mu? Royal Green ile içtiğiniz suyu kendiniz üretin! Son gelişen teknolojiyle üretilen Royal Green su arıtma cihazı tüm bu soru işaretlerini kafanızdan siliyor. 8 filtreli modellerimizle size en sağlıklı suyu iletiyor.

Çeşme sularınızı hiç analiz ettirdiniz mi? Gördüğünüz sonuç karşısında şok olacaksınız. Suya karışan herşey gün yüzüne çıkacak peki o suyu o haliyle içer misiniz? Biz henüz içerim diyen bir insan görmedik. Evlere su analizi için bizi çağırmanız yeterli, suyunuzun halini kendi gözlerinizle gördüğünüz zaman kendiniz temiz su arayışına gireceksiniz. Çünkü şimdiye kadar çocuklarınıza içirdiginiz, kendi tükettiğiniz suyunuzun bir mikroptan ötesi olmadığını göreceksiniz.

Neden kendinize ve çocuklarınıza zarar veresiniz ki! Hem düşük maliyetli hemde sağlıklı bir arıtma cihazı varken kim atık maddelerin karıştığı kireçli bir suyu tercih eder. Türkiyede bir ilk yeşil teknolojiyle geliştirilen Usa markali Royal Green su arıtma cihazımızı Türkiyenin dört bir yanina ulaştırıyoruz. En çok tercih edilen marka olmanın yanı sıra, piyasada ki ucuz Çin malı ürünlere karşı hem hesaplı hem kaliteli bir üründür. Siz hala Royal Green almadiniz mi?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı