Genel

Su Hayattır

Su Hayattır Bilimin her dalında su için söylenen Türkülerin, hikâyelerin, destanların, fikirlerin haddi hesabı yok. Filozoflar, yazarlar, şairler… Hepsi de suya bir anlam yüklediler. Bazısı suyun görünmediği zaman hava olduğunu; Bazısı havanın göründüğü zaman su olduğunu söyledi. Kimisi suyu toprakla ayakta zannetti suya karın yani iç, havaya dış dediler.

Gerçeği bulanlar ve bilenler o iç ve dış arasında; o hava ve su arasında doğaya hâkim olan çanlıyı düşünen tek canlıyı gördüler, insanı. Su bu yüzden insan kadar tariften uzaktır. Çünkü yaratılışın sırrını taşıyan şeydir. İlahi kitabımız Kuran-ı Kerim Nisa Suresinde ‘’ Şüphesiz Biz insanı, karmaşık olan bir damla sudan yarattık. Onu deniyoruz. Bundan dolayı onu işiten ve gören yaptık.’’ Diyor. Sanayileşme beraberinde çevre kirliliğini getiriyor. Fabrikaların ve evlerin atıkları su kaynaklarına karışıyor.

Bu durum ise su arıtma cihazı kullanımını zorunlu hale getiriyor. Su kültürü ile yoğrulmuş bu topraklar artık su arıtma cihazına muhtaç. Bir zamanlar yılanbaşlı kadının kötülüklerden koruduğu Yerebatan sarnıcı artık su arıtma cihazı olmadan o kadar güvende olamaz. Bu bir gerçek, şundan emin olun bir gün her evde Royal Green su arıtma cihazı olacak. Royal Green 8.5 ph değeriyle Türkiye'de bir ilk yeşil teknolojiyi kullanmıştır.

Suyu sadece içme suyu olarak kullanmıyoruz evimizin her alanında kullandığımız suyu; Ütü suyundan, çiçek sulamaya, yemek pişirmeden, çay kahve yapımına, akvaryum da balık yetiştirmekten, meyve yıkamaya hepsinden önemlisi su içmeye ve daha pek çok alanda kullanabileceğiniz Su arıtma cihazınızı daha nerelerde kullanabileceğinizi hayal ederek kullanım alanlarını genişletebilirsiniz. Mesela otomobilinizin radyatöründe, cam suyu haznesinde. Ro su arıtma cihazının kullanım alanları hayal gücünüzle sınırlı. Suyun olduğu her alanda Royal Green su arıtma cihazı size en iyi hizmeti vermeye hazır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı