Genel

Suyu kirIetmek hayatı kirIetmektir

Suyu kirIetmek hayatı kirIetmektir. Suyun hayatımızdaki yeri anlatmayla bitmez. Hayatın her aşamasında hatta attığımız her adımda su bir ihtiyaçtır. Suyla ilgili birçok makale ve yazı yazılmıştır. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum. Suyun değeri, kuyu kuruyunca anIaşıIır.

Royal Green Suyumuza sahip çıkaIım. Bir damIa suya muhtaç kaIabiIiriz. Su hayattır. Sızıyı gideren su. Suyun sızIadığını kimseIer biImez. İsmet ÖzeI Su, ateşe gaIiptir; ancak bir kaba girerse ateş o suyu kaynatır yok eder. MevIana Sadece susayan suyu özIemez, su da susayanı özIer. Su insanIarın geIeceği oIduğu unutuImamaIı, sahip oIduğumuz kaynakIar hepimizindir. Peki su bu kadar önemliyken kullandığımız suya ne kadar değer veriyoruz.

Bizim için su değerli ve biz değerli olan suyumuza daha da değer katıyoruz. Nasıl mi? Geçmişten günümüze gelen ve hızla gelişen teknolojiden yararlanarak Royal Green su arıtma cihazını tasarladık. Yetmedi kirden, kireçten temizlemek için filtre geliştirdik. Oda yetmedi kimyasal atıklardan arındırdık peki bu arıtma işlemlerini yaparken minerali ne yaptık. Tabiki minerali suda tutacak filtreler gelistirerek ceşmenize kadar ulaştırdık. 8.5 ph değerinde su elde ettik.

8 filtreli ters ozmos alkali değeri yüksek bu arıtma cihazımızla Türkiye'de bir ilk olmayı başardık. Siz de hala yok mu? Büyük kayıp! Siz hala Çeşme suyu mu içiyorsunuz. Hem sağlığınıza hem bütçenize yazık! Damacana mı… Malesef güneşe maruz kalan bi damacana suyu tahmin ettiğinizden çok daha tehlikeli. Damacana sulari doldurulduktan sonra 2 hafta içinde tüketilmesi gerekiyor.

Peki siz evinize ulaşan kadar ne kadar süre geçiyor biliyor musunuz? Ben hiç bir damacana üzerinde son kullanma tarihi düşünemiyorum. Bunlara hiç gerek yok size ve sağlığınıza değer verdik. Royal Green su arıtma cihazımızla bütün evlere hizmet verdik şimdi sıra sizde geç kalmayın. Hayatınızın her alanında kullandığınız sudan emin olun. Aklınızdan acabaları atın 7/24 hazırda sağlıklı suyunuzla her türlü su ihtiyacınızı giderin. Güler yüzlü, 7/ 24 saat hizmetinizde personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı