Genel

Yemekte Bol Sıvı Alınmalı

Yaz aylarında su metabolizması ile ilgili hastalıklar daha çok görülmektedir. Çevre ısısının artışı terleme ve buharlaşma yoluyla su kaybını arttırmaktadır. Su tüketiminde dikkat edilmesi gereken noktaları ise şöyle sıralamak mümkün: Yaşlılarda ve çocuklarda sıcak havalarda kolayca sıvı kayıpları oluşur. Bu iki grup yakın gözlenmeli ve günlük sıvı ihtiyaçları düzenli olarak verilmelidir. Dehidratasyon başta da belirttiğimiz gibi en çok yaşlı ve çocuklarda görülür. Spor yapanlar diğer risk grubunu oluşturur.  

Spor sırasında oluşan enerji ile vücut ısımız artar ve su kaybımız fazlalaşır. Spor öncesi spor anında ve spor sonrası sıvı alınarak, sıcak havalarda dehidratasyon ve ısı çarpması önlenebilir. Direkt güneşe maruz kalarak çalışanlar veya uzun süre güneşlenenlerde de aynı riskler mevcuttur. Sürekli sıvı alımı önerilir Özellikle sıcak havalarda alkol alanlarda, beraberinde su içerek yeterli sıvı alımı sağlanmalıdır.

Serinlemek amacıyla gazlı içeceklerin daha az, suyun ise daha çok tüketilmesi önerilir. Yemek aralarında olduğu kadar, yemekte de bol sıvı alınmalıdır. Bu araştırmalar sonucunda Royal Green su arıtma cihazını icat ederek insan sağlığı için bu kadar önemli olan suya değer kattık. Ph değeri 8.5 olan suyumuzu evlerinize ulaştırdık. Alkali seviyesi ve mineral seviyesi yüksek olan bu suyumuz insan sağlığı düşünülerek 8 adet filtreden geçirilerek musluklarımıza ulaşıyor.

Amerikan malı olan su arıtma cihazımız Türkiye'de bir ilk yeşil teknoloji olarak geliştirilmiş üründür. Sağlık konusunun üzerinde bu kadar durmuşken su ve sağlık birbirine parelel ise bizede bu konuyu derinlemesine incelemek ve sizlere son sistem teknolojimizi sunmak düşerdi. Royal Green su arıtma cihazını tüm evlerde görmek sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyoruz sizde bizim gibi düşünüyorsanız buyrun Royalle suyun tadına varın…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı